W sobotę o godz. 12 KKS Kalisz gościć będzie na własnym boisku czwartoligowy KS Kutno. A już za tydzień podopieczni trenera Piotra Morawskiego zagrają pierwszy mecz ligowy

KS Kutno będzie ostatnim rywalem KKS-u Kalisz w okresie przygotowawczym. W poprzednim sezonie podopieczni grającego trenera Andrzeja Grzegorka zajęli ósme miejsce w łódzkiej IV lidze.

A już w sobotę 5 sierpnia kaliszanie awansem rozegrają wyjazdowy mecz z Sokołem Kleczew. W ostatnich latach regularnie ogrywali kleczewian, więc jest nadzieja, że udanie rozpoczną sezon. Tydzień potem jadą do Gdyni na mecz z Bałtykiem, a w sobotę, 19 sierpnia gościć będą Polonię Środa Wielkopolska.

Jutro kaliscy kibice powinni mieć okazję zobaczyć w akcji wszystkich nowych piłkarzy, a jest ich aż siedmiu. Przypomnijmy, kto wzmocnił ekipę z wału Matejki:
Bramkarze
Cezary Osuch (196 cm, 26 lat) - wychowanek Legii Warszawa, ostatnio KS Konstancin (IV liga)
Oskar Pogorzelec (182 cm, 22 lata) - wychowanek Żaków Kołobrzeg, ostatnio Concordia Elbląg (III liga)
Obrońcy
Tomasz Kowalski (177 cm, 24 lata) - wychowanek KSK Kalisz, ostatnio Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Radosław Łepski (175 cm, 21 lat) - wychowanek Kujawianki Strzelno, ostatnio Kujawianka Izbica Kujawska (IV liga)
Lubawskie (III liga)
Pomocnicy
Robert Tunkiewicz (184 cm, 25 lat) - wychowanek Tempa Olsztyn, ostatnio MKS Kluczbork (I liga)
Łukasz Żegleń (185 cm, 22 lata) - wychowanek TOR Dobrzeń Wielki, ostatnio Stal Brzeg (III liga)
Napastnik
Christian Nnamani (172 cm, 27 lat) - OFO United Enugu Nigeria, ostatnio Jarota Jarocin (III liga)


Jak bezpiecznie zbierać grzyby i się nie zatruć
Z regionu

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!