Wielki i przepiękny 26. Finał WOŚP za nami. Tak się bawiliście i pomagaliście! [NAJŁADNIEJSZE ZDJĘCIA]

To był naprawdę magiczny dzień. 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to zawsze wiele emocji, mnóstwo wrażeń i atrakcji a wszystko to... w szczytnym celu. W tym roku pieniądze zebrane podczas wydarzenia przekazane będą na pomoc noworodkom. Zobaczcie, jak wyglądało wielkie święto w Warszawie!
 Fot. Szymon Starnawski, Łukasz Kowalski

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

17.01.2018, 08:49

Dobra analiza zjawiska taniego lanserstwa.

16.01.2018, 22:34

Może dla równowagi do serduszek na niskobudżetowych duperelach należałoby w szpitalach zainstalować tekturowe atrapy tomografów, skanerów RTG i innego sprzętu, który można by kupić gdyby nie organizowano cyrku Melonowi. Atrapy oczywiście opatrzone adnotacją, że za przelot F16, wyprowadzenie w morze łodzi podwodnej, ochronę policji, straży, pogotowia, asystę wojska, czas antenowy w TVP, sceny, nagłośnienie, prąd, kapele, kabarety, eSBeckie agencje ochrany, darmowe WOŚP-przejazdy MKP zapłacili podatnicy a na to już nie starczyło. A do zasobników z chemią dla pacjentów onkologicznych należałoby wlać wodę i przykleić naklejkę z informacją, że finansowy limit dla nich wylatał w asyście F-16 syn ORMOFca. Może wtedy matoły z syndromem sztokholmskim przestałyby wypisywać bzdety w stylu "mój synek żyje dzięki sprzętowi WOŚP", "jak twoje dziecko zachoruje nie masz prawa korzystać ze sprzętu z serduszkiem", ect. Może zadałyby sobie pytanie: ile dzieci NIE SKORZYSTAŁO na czas z nowoczesnego sprzętu w krytycznych sytuacjach, tylko były transportowane do odległych placówek, nie dostało specjalistycznych leków, być może niektóre zmarły bo trzeba było zorganizować resortowemu dobrodziejowi interes roku zamiast koniecznych inwestycji w nowoczesną infrastrukturę medyczną?

16.01.2018, 21:46

Bardzo dobrze napisał ten lekarz.Pisiorów nie leczyć.Dowodem jest twój post i innych pisowskich chamów. Wam wystarczy zabobon i dajcie na msze za zdrowie. Brawo panie doktorze.Pisowskie lekarze też się powołują na klauzulę sumienia. BRAWO

16.01.2018, 19:24

Hej zaciekłe pieski szczekające na Jurka Owsiaka, gdyby naprawdę Jurek był nieuczciwy, to przecież ta klerykalno-pisowska zawiść już dawno wsadziła by Go do pierdla!
A tu co??? 26 rok Orkiestra gra, sprawdzana wzdłuż i wszerz, a dowodów przekrętów nima! Tak, to jest, jak ktoś kogoś mierzy własna miarką!
Teraz tylko patrzeć jak w kolejnych latach zrobią jakąś prowokację, żeby udowodnić jakie to wielkie przekręty robi Jurek Owsiak! :-)

16.01.2018, 17:08

a pieniądze za pracę to ten chory felczer bierze? od PISu?

16.01.2018, 17:06

konował powinien wypaść z zawodu
w przysiędze lekarskiej jest napisane, że leczy bez względu na kolor skóry, wyznanie, itd
po prostu FASZYSTA

16.01.2018, 10:51

W tym gabinecie nie obsługujemy pacjentów z PiS, ponieważ wyposażenie zostało zakupione z dotacji funduszy WOŚP” – kartkę z tak skandaliczną deklaracją wywiesił na drzwiach swojego gabinetu w Rumi lekarz rodzinny Wojciech Wieczorek. Wybuchł skandal! On jednak brnie dalej.
Wojciech Wieczorek pracuje w przychodni NZOZ Panaceum w Rumi. Na jej stronie internetowej czytamy, że współpracę z przychodnią rozpoczął 12 stycznia 2017 roku.

15.01.2018, 11:05

a z jakich pieniędzy to światełko???????

15.01.2018, 10:58

porażające jak ten cwaniak zawładnął ludzkimi umysłami
znów te biedne dzieci zbierały na jego fanaberie
i nie piszcie mi, że to na sprzęt itd.; to jest przy okazji
a przede wszystkim jest na utrzymanie Owsiaków, jego fundacji i Woodstock