WPA UAM w Kaliszu: Studenci zmierzyli się z pracownikami wydziału w meczu piłki nożnej o puchar dziekana. Impreza odbyła się w ramach dnia sportu zorganizowanego na uczelni.

Na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym w Kaliszu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbył się tradycyjny Dzień Sportu. Studenci mieli okazję zmierzyć się w kilku dyscyplinach, ale najbardziej zacięty okazał się mecz piłki nożnej o Puchar Dziekana WPA UAM w Kaliszu. Naprzeciw siebie stanęli studenci oraz wykładowcy i pracownicy wydziału. Sędzią meczu był wiceprezes Kaliskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej Wojciech Kwiatkowski, który ufundował nagrodę dla najlepszego piłkarza meczu.

Pojedynek pomiędzy reprezentacją studentów WPA UAM a pracownikami wydziału odbył się na boisku sportowym IV LO przy ulicy Widok. Spotkanie od początku było zacięte, ale ostatecznie triumfowali studenci, którzy wygrali 5:4.

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kalisz@naszemiasto.pl

Wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!


Kalisz.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Rozmaitości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!