Kolejny wypadek w Kaliszu z udziałem pieszego. W poniedziałek na ulicy Sukienniczej na jednym z przejść dla pieszych 63-letni mężczyzna został potrącony przez samochód, prowadzony przez 58-letniego kierowcę.

Wypadek w Kaliszu na ulicy Sukienniczej miał miejsce na oznakowanym przejściu dla pieszych, na wysokości ulicy Browarnej. Przechodzący przez jezdnię 63-letni mężczyzna w wyznaczonym do tego miejscu został potrącony przez fiata punto, którym kierował 58-latek.

Na miejscu jako pierwszy pomocy udzielił przejeżdżający akurat ulicą Sukienniczą jeden z kaliskich strażaków. Chwilę później na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej. Okazało się bowiem, że wszystkie karetki kaliskiego pogotowia były akurat zajęte. Ratownicy ułożyli poszkodowanego mężczyznę na desce ratowniczej oraz okryli kocem termicznym. Dopiero po kilkunastu minutach dotarł zespól ratownictwa medycznego. Poszkodowany pieszy został przetransportowany ambulansem do szpitala.

Badania wykazały, że potrącony mężczyzna ma złamania nogi i ręki. Kierowca fiata stracił prawo jazdy, a sprawa zostanie skierowana przez policję do sądu.

Czytaj także: Wypadek w Kaliszu. Pieszy śmiertelnie potrącony na Wojska Polskiego [FOTO, WIDEO]Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kalisz@naszemiasto.pl

Wiadomości Poznań, Wydarzenia Poznań

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!