Wypadek w Kaliszu. We wtorek po południu na kaliskiej Rogatce doszło do zderzenia dwóch aut - osobowego opla oraz dostawczego iveco. Jedna osoba została poszkodowana.

Wypadek w Kaliszu miał miejsce tuz przed godziną 15.00. Na Rogatce, na jednym z głównych skrzyżowań w mieście zderzyły się osobowy opel i dostawcze iveco, które zatrzymało się na sygnalizatorze świetlnym. Poszkodowana została pasażerka opla. Kobietę z pojazdu wydobyli wezwani na miejsce strażacy wspólnie z zespołem pogotowia ratunkowego.

Wypadek w Kaliszu. Zderzenie dwóch aut na RogatceWiadomo, że opel vectra jechał ulicą Górnośląską w kierunku Złotego Rogu, a iveco od Nowego Światu w kierunku Harcerskiej. Obaj kierowcy twierdzą, że mieli zielone światło. Jak było dokładnie, ustala teraz policja.

Chwilę wcześniej doszło do kolizji na skrzyżowaniu przy Galerii Amber. Tam 14-letni motorowerzysta wyjeżdżał z ulicy Podmiejskiej, po stronie galerii i mimo zakazu, zamierzał skręcić w lewo w ulicę Wrocławską. Nastolatek wjechał prosto pod opla astrę, którym kierował 22-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kalisz@naszemiasto.pl

Wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!


Kalisz.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Wypadki

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!