Wypadek w Ostrowie Kaliskim w podkaliskiej gminie Brzeziny. Na drodze wojewódzkiej 449 motocykl zderzył się z dostawczym volkswagenem. Ciężko ranny został kierujący jednośladem. Został on przetransportowany śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do szpitala w Kaliszu, gdzie niestety zmarł.

Wypadek w Ostrowie Kaliskim miał miejsce w sobotę po południu. Na prostym odcinku drogi motocykl zderzył się z samochodem dostawczym służącym do przewożenia butli z gazem. Oba pojazdy jechały w przeciwnych kierunkach. Jednoślad najprawdopodobniej zahaczył o tył samochodu, który skręcał w kierunku posesji. Motocykl przewrócił się a kierujący nim mężczyzna uderzył w metalową wiatę przystanku. Jego pojazd zatrzymał się około stu metrów dalej w przydrożnym rowie.

Niestety, lekarzom nie udało się uratować życia kierowcy jednośladu. 20-letni mieszkaniec województwa łódzkiego zmarł po przetransportowaniu do szpitala.

W miejscu wypadku droga została całkowicie zablokowana. Okoliczności wypadku ustala kaliska policja pod nadzorem prokuratora.Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kalisz@naszemiasto.pl

>


Wypadki

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

endrju (gość) (www)

No właśnie ja mieszkam w Kraszewicach i też o tym słyszałem ale to chyba nie ten sam chłopak tylko ten co jakiś czas temu zginął w wypadku i jest już pochowany. Ten motocyklista to chyba z łódzkiego