XXVIII Biegi Uliczne Wiosna Cekowska 2018. Zwyciężył Ukrainiec Pavel Vereckyi [ZDJĘCIA Z METY CZĘŚĆ 1]

Wiosna Cekowska - meta. Zawodnicy z czasem do 25:00
Wiosna Cekowska - meta. Zawodnicy z czasem do 25:00 Mariusz Kurzajczyk
Ponad 250 osób ukończyło Bieg im. Adama Mariana Walczaka, rozgrywany na dystansie 5 km w ramach XXVIII Wiosny Cekowskiej.

Walka o pierwsze miejsce rozegrała się na ostatniej prostej między czterema zawodnikami. Ostatecznie Ukrainiec Pavel Vereckyi (czas 15:01) wyprzedził Roberta Głowalę z Garwolina i Patryka Stypałkowskiego z Łodzi. Piąty był najlepszy kaliszanin Mateusz Łańduch (16:51), a ósmy kolejny Konrad Pawlak (17:42)

Wśród kobiet Ukrainka Valentyna Kiliarska (17:34) finiszowała przed swoją rodaczką Katsiaryną Ptashuk (17:39). i Karoliną Pilarską z Lublińca (18:07).