Z tymi politykami najchętniej poszlibyśmy na piwo. Jesteście zaskoczeni? [ZDJĘCIA]

W Warszawie z Hanną Gronkiewicz-Waltz, w Krakowie z Jackiem Majchrowski, a w Katowicach z Marcinem Krupą. Między innymi z tymi politykami najchętniej napilibyśmy się piwa. Wyniki tego sondażu mogą zaskakiwać. Kliknijcie w zdjęcie, aby przejść do galerii.
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

22.01.2018, 13:51

Z tym na oblesnym grubasem na fotce to wy PiSdzielska gazetko-na piwko....

22.01.2018, 13:48

z dudem to mozecie Wy na piwo PiSdzia gazetko.

21.01.2018, 17:27

z Dudą nigdy w życiu

21.01.2018, 10:33

Chyba zwariowałeś !, przy okazji - jego żona, której jedyna praca, to milczenie zarabia z naszych podatków 12 tys. zł na miesiąc pensje 1-ej damy ( wprowadził to PIS, zresztą ).

21.01.2018, 10:32

Chyba zwariowałeś !, przy okazji - jego żona, której jedyna praca, to milczenie zarabia z naszych podatków 12 tys. zł na miesiąc pensje 1-ej damy ( wprowadził to PIS, zresztą ).

21.01.2018, 09:35

Największym moim zaufaniem cieszy się prezydent Duda.

20.01.2018, 16:40

Ja bym z nimi poszedł odprowadzając do wiezienia

19.01.2018, 15:46

Nie piłbym z Maliniakiem, szkoda czasu.

19.01.2018, 14:31

Ja na pewno nie poszedłbym z Proboszczem.

18.01.2018, 21:05

A ja z Jarkiem, Rychem sześciokrólowym, Grzesiem "Jezu znów ode mnie coś chcą" i z wywodzącym się z okolicy złotoustym "przedsiembiorcom" co teraz jest prawnikiem! Z każdym oddzielnie. Oj nasłuchały by się biedaczki co lud Boży myśli. Oczywiście każdy płaci za swoje. Można pomarzyć nie?

18.01.2018, 15:44

ja bym poszła z Biedroniem, wydaj się być wyjątkowo sympatycznym człowiekiem