Zawodnicy Arkadii Kalisz zajęli miejsca na podium podczas Międzynarodowego Turnieju Baltic Muaythai Open 2018 w Trokach

Adam Borowski i Maciej Herbich na podium w podwileńskich Trokach
Adam Borowski i Maciej Herbich na podium w podwileńskich Trokach Arkadia Kalisz
Zawodnicy Arkadii Kalisz zajęli miejsca na podium podczas Międzynarodowego Turnieju „Baltic Muaythai Open 2018” w litewskich Trokach

W Olimpijskim Centrum Sportu w Trokach niedaleko Wilna rywalizowało ponad 200 zawodniczek i zawodników z 14 krajów. W kategorii kadetów walczyli najmłodsi reprezentanci Arkadii Kalisz, podopieczni trenera Aleksandra Kruka.

Ostatecznie drugie miejsce zajął Adam Borowski, a trzecie Maciej Herbich. Swoją siłę w boksie tajskim pokazali Białorusini, którzy w 23 finałach w różnych kategoriach zdobyli 18 złotych medali!