Zmiany w ruchu w Kaliszu

Zmiany w ruchu w Kaliszu. Nie dojedziemy do dworca PKP od strony ulicy Dworcowej (© Andrzej Kurzyński)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

ZDM w Kaliszu od 13 listopada wprowadził zmiany w ruchu. Zamknięty został dla ruchu dotychczasowy dojazd do dworca PKP od strony ulicy Dworcowej. Będzie to możliwe wyłącznie nowym układem komunikacyjnym w obrębie Galerii Amber.

Jak informuje ZDM w Kaliszu, funkcjonujący dotąd wjazd na dworzec PKP przy przejeździe kolejowym będzie od dziś nieczynny. Ruch kołowy od strony ulicy Dworcowej odbywał się będzie wyłącznie nowym układem jezdni w obrębie Galerii Amber, którym będzie można dojechać do dworca PKS.

Do czasu zakończenia przebudowy odcinka ulicy Podmiejskiej wzdłuż Galerii Amber, wyjazd z terenów dworcowych PKP możliwy będzie wyłącznie w kierunku ulicy Dworcowej. Obsługa komunikacyjna dworca PKS od strony ulicy Wrocławskiej pozostanie bez zmian.

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: kalisz@naszemiasto.pl

Wiadomości z Twojego miasta prosto na Twoją skrzynkę e-mail. Zapisz się do newslettera!
Prześlij nam swój artykuł lub swoje zdjęcia. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Masz firmę? Dodaj ją za darmo do Katalogu Firm.
Organizujesz imprezę? Poinformuj nas!


Kalisz.naszemiasto.pl Dołącz do naszej społeczności na Facebooku!

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!