Wybierz region

Wybierz miasto

  Voo Voo - Za niebawem

  Aula UAM im. prof. Jerzego Rubińskiego
  Kalisz, ul. Nowy Świat/28-30

  Od 15.04.2019 do 12.05.2019

  AULA UAM Ul. NOWY ŚWIAT 28-30 KALISZ
  12 MAJA 2018 GODZ. 18:00
  BILETY W CENIE: 90,- 80,- PLN
  INTERNET: HTTP:// WWW.KUPBILECIK.PL, WWW.BILETYNA.PL
  ORGANIZACJA KONCERTOW TEL. 603 410 411
  REZERWACJE GRUPOWE TEL. 887 410 411 E-MAIL: INFO.TOMMA@GMAIL.COM
  Po spokojnej, klimatycznej płycie „7” Voo Voo wraca z nowym albumem „Za niebawem”. Premierowy materiał stawia na żywioł, rytm i mocniejsze gitarowe akcenty. Więcej też tym razem odniesień do spraw społecznych i pytań o kondycję człowieka w tych pogmatwanych czasach.
  Gościnnie na płycie wystąpiły Natalia i Paulina Przybysz, razem ze swoją mamą Anną. Pojawił się także 27-osobowy perkusyjny zespół szkoły Ritmo Bloco.
  Za muzykę i słowa jak zawsze odpowiada Wojciech Waglewski natomiast miksem i produkcją muzyczną płyty zajął się Piotr EMADE Waglewski. Pierwszym singlem zapowiadającym płytę jest piosenka „Się poruszam 1”. Powstał do niej teledysk z udziałem Nadii Vadori-Gauthier, francuskiej doktor sztuk performatywnych, która od 2015 roku, po zamachu na redakcję Charlie Hebdo, minutą tańca dziennie wyraża swój sprzeciw wobec przemocy.

  Cena biletu Opis
  80złKupBilecik
  80złBiletyna
  90złKupBilecik
  90złBiletyna

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Polskie reality show. Czy pamiętasz ich bohaterów? A może próbujesz zapomnieć? QUIZ