Wybierz region

Wybierz miasto

  Młodzi Zdolni - Kalisz Ostrów 2016

  „Młodzi zdolni” to plebiscyt skierowany do uczniów i studentów. Mogą to być laureaci konkursów, sportowcy, ale także muzycy, czy pasjonaci. Dziś prezentujemy wszystkich do tej pory nadesłanych kandydatów i rozpoczynamy głosowanie, które potrwa do połowy lipca. Do końca czerwca czekamy jeszcze na kolejnych kandydatów. Przypomnijmy, że na laureatów czekają nagrody m.in. tablety ufundowane przez Mydlarnię u Franciszka i wejściówki do kaliskiego Parku Wodnego oraz szeroka prezentacja na naszych łamach.

  Mydlarnia u Franciszka kieruje się dewizą „Co natura daje dla ciała i dla ducha”. Oferta bogata w wiele naturalnych kosmetyków, spełnia oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. Syryjskie skarby Aleppo, francuskie wyroby marsylskich mydlarzy, marokański eliksir młodości, czy bogactwo Morza Martwego, kuszą najlepszą jakością, dostępnymi cenami, a przede wszystkim nieocenionymi walorami pielęgnacyjnymi. W Kaliszu „Mydlarnia u Franciszka” mieści się przy ulicy Grodzkiej 16 (wejście od Kanonickiej).

  Park Wodny w Kaliszu, to największy tego typu obiekt w regionie. Co roku korzysta z niego kilkaset tysięcy mieszkańców miasta i okolic. Kaliski aquapark to nie tylko baseny wewnętrzne i zewnętrzna z licznymi atrakcjami, ale także siłownia fitness, kręgielnia, rehabilitacja oraz saunarium.

  Regulamin plebiscytu

  Ostatnie plebiscyty

  Plebiscyt

  Kto zostanie prezydentem Kalisza? [ZAGŁOSUJ]

  Kto zostanie prezydentem Kalisza? [ZAGŁOSUJ]

  Do wyborów zostało jeszcze trochę czasu, ale trzy lata wystarczą, żeby dokonać bilansu rządów obecnego prezydenta Kalisza Grzegorza Sapińskiego. Czy kaliszanie...

  Inne plebiscyty