58. Bieg Republiki Ostrowskiej. Kaliszanie na podium w kategoriach. ZDJĘCIA

Martyna Praska
Udostępnij:
W niedzielę, 24 października w Ostrowie Wielkopolskim odbył się 58. Bieg Republiki Ostrowskiej. Rozgrzewka uczestników zaczęła się już w Parku Miejskim przed godziną 12:00, gdzie wielu startujących przygotowywało się do rywalizacji. W wydarzeniu udział wzięło 500 osób. Na najwyższym stopniu podium po 30 latach stanął ostrowianin - Kacper Adamczak z KS STAL LA Ostrów Wielkopolski, który ukończył bieg z czasem 31:09. Dwoje kaliszan stanęło na podium w kategoriach wiekowych. W kat. K40 druga była Katarzyna Korniewicz. W kat. M50 trzecie miejsce zajął Andrzej Baran.