Adam Balski znów błysnął na ringu i znokautował rywala! Zobacz ZDJĘCIA

Kaliszanin Adam Balski (15-0, 9 KO) po długiej przerwie pokazał swoje nietuzinkowe umiejętności. Kaliszanin znokautował rywala w 2. minucie gali KnockOut Boxing Night 13, która się odbyła w Arenie Jaskółka w Tarnowie.

W pojedynku wagi junior ciężkiej Adam Balski już w pierwszej rundzie znokautował nowosądeczanina Jarosława Prusaka (9-5, 9 KO). Kaliszanin po raz pierwszy powalił rywala po kilkunastu sekundach walki, a po drugim liczeniu przedstawiciel obozu Prusaka rzucił ręcznik.
- Nie lekceważyłem rywala, ale wiem, że stać mnie na więcej. Cieszę się, czekam za kolejną walkę z lepszym przeciwnikiem, choć tego nie lekceważyłem. Zmieniłem nastawienie przed walką i udało się - komentował tuż po walce Adam Balski.
Dla Balskiego to drugie tegoroczne zwycięstwo. Po zwycięskiej, choć słabej walce z Mateuszem Kubiszynem dostał łatwiejszego rywala, żeby szybko wygrać i odblokować się psychicznie. I to się udało. Podopieczny trenera Fiodora Łapina wygrał przed czasem po raz pierwszy od ponad trzech lat.
W walce wieczoru w wadze junior ciężkiej Mateusz Masternak (42-5, 28 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Gabończyka Taylora Mabikę (19-6-2, 10 KO).