Akademia Kaliska nawiązała współpracę ze spółką Colian Logistic. ZDJĘCIA

Andrzej Kurzyński
Andrzej Kurzyński
Akademia Kaliska nawiązała współpracę ze spółką Colian Logistic
Akademia Kaliska nawiązała współpracę ze spółką Colian Logistic Materiały prasowe
Udostępnij:
Akademia Kaliska podpisała porozumienie o bliskiej współpracy z firmą Colian Logistic. Uczelnia oraz kaliska firma zobowiązały się do ścisłej współpracy polegającej m. in. na organizowaniu programów szkoleniowych, staży i praktyk zawodowych, a także realizacji projektów i przedsięwzięć naukowych oraz gospodarczych.

Akademia Kaliska podpisała porozumienie o bliskiej współpracy z firmą Colian Logistic

– To ważny dzień dla naszej uczelni. Na porozumieniu skorzystają zarówno studenci, jak i pracownicy, którzy będą mieli możliwość prowadzenia badań naukowych – powiedział rektor kaliskiej uczelni, prof. Andrzej Wojtyła.

Na mocy porozumienia uczelnia i spółka Colian Logistic zobowiązały się do ścisłej współpracy polegającej m. in. na organizowaniu programów szkoleniowych, staży i praktyk zawodowych, a także realizacji projektów i przedsięwzięć naukowych oraz gospodarczych. Strony zapowiedziały również wspólny udział w konferencjach branżowych, sympozjach i seminariach.

– Chcemy, by w oparciu o potencjał naszej uczelni, powstało zaplecze merytoryczne, szkoleniowe i kadrowe dla firmy Colian Logistic – zapowiedział prof. Andrzej Wojtyła. – Zobowiązaliśmy się również do współpracy w zakresie badań naukowych i studenckich prac dyplomowych. Firma Colian Logistic zadeklarowała też pomoc w rozwoju bazy dydaktycznej, zasobów bibliotecznych i informacji naukowo-technicznej uczelni, co bardzo cieszy.

– Branża logistyczna jest branżą perspektywiczną – rozwija się bardzo dynamicznie. Ten region ma dla nas szczególne znacznie – w powiecie kaliskim mieści się centrala Grupy Colian oraz siedziba główna Colian Logistic. Staramy się być aktywni właśnie tutaj. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie jesteśmy atrakcyjnym partnerem dla uczelni i studentów. Sami liczymy na wsparcie w zakresie praktyk, staży, szkoleń, wspólnych projektów badawczych i publikacji – uzupełnił Tomasz Kosik, prezes Colian Logistic.

Colian Logistic to dynamicznie rozwijająca się firma wchodząca w skład Grupy Colian – wiodącego producenta z branży FMCG, świadcząca kompleksowe usługi logistyczne w kraju oraz poza jego granicami. Specjalizuje się w obsłudze logistycznej firm produkcyjnych w zakresie: transportu i spedycji drogowej oraz morskiej, magazynowania, konfekcjonowania, organizacji dostaw do magazynu dystrybucyjnego, dystrybucji towarów do klientów, obsługi klienta w zakresie przyjmowania zamówień i wystawiania faktur, obsługi zwrotów i reklamacji, zarządzania opakowaniami zwrotnym. Doświadczenie i kompetencje Colian Logistic potwierdza szereg niezbędnych w branży transportowo-spedycyjnej certyfikatów i licencji. Dowodem wysokiej jakości świadczonych przez firmę usług, jest stale rosnąca liczba zadowolonych klientów, a także szereg otrzymanych na przestrzeni lat wyróżnień oraz nagród.

ZOBACZ TAKŻE:

Zima w Kaliszu. Znów zrobiło się biało. Trudne warunki na drogach

Zima w Kaliszu. Znów zrobiło się biało. Trudne warunki na dr...

Morsy w Kaliszu powitały nowych członków. Był chrzest i oczywiście zimna kąpiel.

Morsy w Kaliszu powitały nowych członków. Był chrzest i oczy...


Widzisz wypadek? Coś cię zaniepokoiło? Chcesz się czymś pochwalić?

Pisz do nas na: [email protected]
lub zostaw nam wiadomość na facebooku

Obserwuj nas także na Google News

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Rosjanie atakują swoich

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie