Budujesz, remontujujesz…., z usług, których fachowców skorzystasz?

Prezentacja Buduj, remontuj, urządzaj
To nie sztuka poczytać w Internecie o trendach budowlanych, narysować sobie wymarzony dom i pojechać z wielkim wózkiem do marketu budowlanego. W ten sposób tylko wydamy pieniądze, celu nie osiągniemy, a jeszcze możemy się zrazić do realizacji marzeń. W zamian za to skorzystajmy z oferty doświadczonych firm projektowych, wykonawczych, sklepów, dostawców materiałów, sprzętu, którzy chętnie podzielą się wiedzą i zabezpieczą profesjonalnie Twoją budowę. I to kompleksowo – od projektu, materiałów, zbrojeń, przez praktyczny proces budowy, aż po klimatyzację, która podkreśli komfort i Twoje zadowolenie z udanej inwestycji. Gdzie ich znaleźć? Zapraszamy do lektury!

„PSB Metalzet” to niespełna 30 lat doświadczenia na rynku materiałów budowlanych w powiecie Kaliskim, prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną. Firma Handlowa PSB Metalzet jest akcjonariuszem Grupy PSB (Polskie Składy Budowlane) największej grupie zakupowej w Polsce związanej z rynkiem materiałów budowlanych. Obecnie skupiamy się znacznie w sprzedaży materiałów do:

 • Wykończenia wnętrz,
 • Chemii budowlanej
 • Ocieplenia i izolacje
 • Tynków dekoracyjnych i farb
 • Profesjonalnych narzędzi

Od lat wybieramy tylko sprawdzonych dostawców i przodujących producentów takich jak:
TERMO ORGANIKA, Farby KABE, SINIAT, WEBER, URSA, STABILL, CEMEX,FRANSPOL, RUBI, PRO, SAN MARCO i wiele innych.

Sprzedajemy materiały budowlane lecz w gratisie dajemy transport z możliwością zwrotu niewykorzystanych materiałów, porady, wyceny, szkolenia i dobrą atmosferę w naszej rodzinnej firmie z tradycjami.

Nasze wieloletnie doświadczenie i profesjonalna kadra doradzi jakie materiały najlepiej dobrać do indywidualnych potrzeb klienta.

Do zobaczenia w Kaliszu na ul. Częstochowskiej 81 B
Do usłyszenia telefonicznie (62) 766 -12-37 lub (62) 766 -12-57
http://www.metalzet.pl/
https://www.facebook.com/metalzet


Usługi Leroy Merlin
Wnętrza zaprojektowane ze smakiem

Kuchnia to dla większości z nas najważniejsze miejsce w domu. Tu przygotowujemy posiłki, pijemy poranną kawę, świętujemy zdany egzamin, pieczemy ciasto na święta, przyjmujemy bliskich przyjaciół. Czasem w biegu „połykamy” kanapkę, innym razem celebrujemy niedzielny obiad lub długo rozmawiamy przy kuchennym stole. Urządzenie funkcjonalnej, estetycznej, dostosowanej do potrzeb wszystkich domowników kuchni jest dużym wyzwaniem.

Także łazienka należy do tych pomieszczeń, które sprawiają sporo problemów. Najczęściej niewielka musi zaspokoić wiele różnych oczekiwań i potrzeb wszystkich domowników. Stajemy więc przed dylematem co wybrać i jak ją wyposażyć, aby było wygodnie i estetycznie. Nie wystarczy inspiracja pięknymi wnętrzami oglądanymi w magazynach czy podpowiedzi znajomych. Warto w takiej sytuacji „oddać się w ręce” specjalisty – projektanta, który pomoże stworzyć kuchnię i łazienkę naszych marzeń.

W asortymencie Leroy Merlin znajdują się funkcjonalne modułowe meble kuchenne i łazienkowe z pełnym wyposażeniem wewnętrznym, blaty, zlewy, umywalki, wanny, armatura, specjalistyczne oświetlenie, akcesoria, podłogi, elementy dekoracyjne oraz sprzęt AGD renomowanych marek do kuchni. Propozycje i rozwiązania Leroy Merlin pozwolą urządzić kuchnię i łazienkę „od A do Z” niezależnie od ich wielkości oraz naszych preferencji estetycznych zgodnie z potrzebami nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Zatrudnieni w sklepach Leroy Merlin wyspecjalizowani w projektowaniu kuchni i łazienek projektanci doradzą, zaprojektują i pomogą skompletować listę niezbędnych produktów. Leroy Merlin oferuje także usługę transportu, montażu mebli i wyposażenia oraz podłączenia urządzeń i sprzętu. Osoby, które chciałyby wypróbować swoich sił w samodzielnym projektowaniu wnętrz mogą także skorzystać z ze specjalnej, prostej w obsłudze aplikacji dostępnej na: www.leroymerlin.pl/planer-3d, a następnie zweryfikować swoje pomysły na spotkaniu z projektantem.

Jak uzyskać wymarzone wnętrze? Kilka kroków do sukcesu:

 1. Pomiar. Prawidłowo zwymiarowane pomieszczenie to kluczowy element projektowania i montażu. Można wykonać pomiar pomieszczenia samodzielnie lub zamówić usługę pomiaru w sklepie, co niewątpliwie będzie bardziej bezpiecznym rozwiązaniem. Pomiar należy przeprowadzić bardzo dokładnie po wykonaniu wszystkich prac remontowych lub budowlanych.
 2. Termin. Umów się na spotkanie z projektantem on-line poprzez stronę https://www.leroymerlin.pl/klient/uslugi/zamowienie.html
 3. Zastanów się jaki styl wnętrza preferujesz. Jakie masz oczekiwania i potrzeby? Czy z kuchni lub łazienki będą korzystać dzieci lub osoby starsze? Czy pasjonujesz się gotowaniem albo marzysz o domowym spa? Im więcej informacji przekażesz projektantowi tym szybciej powstanie dobry projekt.
 4. Produkty. Zastanów się jakie produkty chciałbyś mieć w swoim domu. Możesz je wybrać w sklepie Leroy Merlin lub na stronie www.leroymerlin.pl.
 5. Projekt. Umów się na spotkanie z projektantem, otrzymacie na adres mail zaproszenie do spotkania online. Na spotkaniu ustal wszystkie szczegóły, wprowadź zmiany, zaakceptuj finalny projekt. Otrzymasz gotowy projekt, wizualizacje oraz zamówienie na wybrane produkty z asortymentu Leroy Merlin.
 6. Zamówienie. Zrealizuj zamówienie na wybrane produkty. Możesz także online przystąpić do programu lojalnościowego https://programdom.leroymerlin.pl/ zamówić usługi transportu, wniesienia, dopasowania i montażu wybranych elementów wyposażenia np. mebli kuchennych czy całej łazienki.
 7. Ciesz się swoją nową kuchnią lub łazienką.

Więcej informacji i inspiracji na www.leroymerlin.pl;
https://www.leroymerlin.pl/klient/uslugi/zamowienie.html
ul.Poznańska 121-131 62-800 Kalisz
tel.627608800


KALSTYR SP. Z O.O. jest hurtownią specjalizującą się w sprzedaży materiałów budowlanych
w szczególności STYROPIANU oraz kompletnych systemów dociepleń. Znajdziecie Państwo u nas szeroki wybór produktów niezbędnych do termoizolacji budynków, remontu czy też budowy domu. Oferujemy również wysokiej jakości tynki i farby w bogatej kolorystyce wykonane na naszych mieszalnikach.

Profesjonalna obsługa służy doradztwem przy doborze właściwych materiałów, które nasz transport dostarczy w miejsce inwestycji.

Posiadamy również brygady budowlane z bogatym doświadczeniem. Dokonujemy bezpłatnych pomiarów i wyceny zleconych prac budowlanych.

62-800 Kalisz, ul. Księżnej Jolanty 35
Materiały budowlane tel : 605-401-409
Wykonawstwo tel. : 733-999-033
E-mail: [email protected]
https://pl-pl.facebook.com/Kalstyr-Sp-z-oo-161904574463389/


Firma K-Fox już od 2003 roku w Kaliszu i okolicach ubogaca rynek sprzedaży materiałów budowlanych i dekoracji wnętrz. W oparciu o najlepszych na rynku producentów powyższego asortymentu zapewniamy pełną gamę produktów jakich potrzebują Państwo do budowy czy remontu swoich domów, mieszkań i ogrodów. W chwili obecnej jesteśmy wiodącą firmą w swojej branży. Posiadamy autoryzację sprzedaży produktów znakomitych marek, m.in. LIBET, OIKOS, CAPAROL, BENJAMIN MOORE, SATYN, EDER, ROCKWOOL, VELUX. W naszej siedzibie przy ulicy Rzymskiej 38-40 zlokalizowany jest ogród wystawowy Libet jak również sklep samoobsługowy oraz mieszalnia farb i tynków. Wyróżnia nas wysoki standard obsługi Klienta. Dzięki profesjonalizmowi, dobrym pomysłom, indywidualnemu podejściu budujemy pozytywne relacje poprzez proponowanie najlepszych produktów i rozwiązań.

PHU K-FOX
ul. Rzymska 38-40, 62-800 Kalisz
T 62 768 08 18
https://www.facebook.com/KFoxCentrumBudowlane
www.k-fox.pl, www.k-fox.libet.pl

Materiał oryginalny: Budujesz, remontujujesz…., z usług, których fachowców skorzystasz? - Kalisz Nasze Miasto

Dodaj ogłoszenie