Calisia Kalisz - Wda Świecie 0:2

Daniel Kawczyński
Kamil Bachorz
Od godz. 15:45 zapraszamy państwa na relację live z arcyciekawego pojedynku pomiędzy Calisią Kalisz, a Wdą Świecie. Starcie lidera z wiceliderem zapowiada się bardzo emocjonująco !

Calisia Kalisz - Wda Świecie

Calisia: Bartosz Ciesielski - Łukasz Wiącek, Damian Czech, Paweł Lisiecki, Maciej Sowiński, Igor Janicki - Marcin Lis, Błażej Ciesielski, Mateusz Świergiel (46 Tobiasz Kupczyk) - Krzysztof Gościniak, Grzegorz Dziubek oraz Tomasz Frontczak, Łukasz Grabowski, Mariusz Szyszka, Maciej Stawiński, Tobiasz Kupczyk, Łukasz Frąszczak, Marcin Ludwikowski

Wda: Robert Tomaszewski - Piotr Żurek, Adrian Talaśka, Paweł Olszewski, Krzysztof Łożyński - Arkadiusz Woźniak, Adrian Raszka, Mateusz Fredyk, Leszek Szczygielski - Patryk Urbański, Dariusz Jackiewicz oraz Maciej Paczkowski, Łukasz Wenerski, Grzegorz Brzeziński, Michał Żurowski, Daniel Grzywaczewski, Szymon Dziuba, Krzysztof Szal

Sędzia: Arkadiusz Koronka (Poznań)

Zapis relacji live:

II połowa:

Koniec spotkania. Calisia przegrywa 0:2

90+1 min. Szybka kontra Wdy. Rezerwowy Szal pewnie pomknął w pole karne i zmusił do kapitulacji Ciesielskiego. 2:0 !

90. min Kupczyk zagrywa z prawej strony do wbiegającego na piątkę Wiącka. Ten nad bramką !!!

87. min Niestety Wda na prowadzeniu. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, dobrze główkuje Żurek, który posyła piłkę między słupki.

83. min Po zamieszaniu w polu karnym, Talaśka nad poprzeczką. Wda przeważa.

80. min Dziuba zmienia Olszewskiego

79. min Olszewski dynamicznie pomknął lewą flanką. Ciesielski zupełnie nie upilnował długiego rogu. Na szczęście napastnik uderzył bardzo niecelnie.

78. min Frąszczak pojawia się za Lisa.

76. min Grzywaczewski zastępuje Szczygielskiego

74. min Szyszka zmienia Janickiego.

73. min Szal za Woźniaka

73. min Niebezpieczna próba Woźniaka, lecz świetnie interweniuje Ciesielski

72. min Żółta kartka dla Lisa za bezsensowne zachowanie.

69 min. Stawiński groźnie strzela. Niestety nad bramką. Nerwowa postawa obu zespołów.

63 min. Brzeziński za Jackiewicza. Ciesielski zmieniony przez Stawińskiego

60 min Zupełnie niepilnowany Talaśka biegł w kierunku bramki Ciesielskiego. Sędzia liniowy w ostatniej chwili odgwizdał ewidentnego spalonego !

56 min. Szarżujący w polu karnym Dziubek popchnięty przez obrońców. Sędzia nie dyktuje jednak jedenastki i karze grającego trenera Calisii żółtą kartką. Pozostawmy to zachowanie bez komentarza

48. min Ciesielski groźnie z 16 metrów. Fantastycznie w bramce Tomaszewski.

46. min Łożyński dostaje żółtą kartkę

46. min. Wda rozpoczyna drugą odsłonę. A w Calisii Kupczyk zmienia Świergla.

I połowa:

Koniec pierwszej połowy

45. min Talaśka był sam na sam, lecz dogonił go Sowiński !

36. min Sowiński wrzuca z kornera. Dobrze główkuje Lis i tylko interwencja obrońcy ratuje Wdę od utraty gola ! Bardzo ciekawy mecz na Wale Matejki.

31. min Zamieszanie w polu karnym gości ! Akcja przerwana, a Ciesielski ukarany żółtą kartką za zagranie ręką. Mogło być groźnie !

30. min Kolejna akcja Wdy ! Z lewej strony podawał Talaśka, ale dobrze interweniował Wiącek. Wrzutkę z rzutu rożnego pewnie wyłapał Ciesielski !

26. min O wielkim szczęściu może mówić Calisia. Po zagraniu z głębi pola, Talaśka przelobował wychodzącego Ciesielskiego i tylko centymetry uratowała gospodarzy od najgorszego.

24. min Ciesielski pomknął w pole karne. Niestety w sytuacji sam na sam trafił w bramkarza ! Doskonała okazja gospdoarzy.

20. min Dziubek bliski sytuacji oko w oko. Sędzia dopatrzył się pozycji spalonej

15. min Odpowiedź Wdy ! Talaśka obok z słupka z 18 metrów.

14. min Rzut rożny. Piłka trafia do Lisieckiego, ten uderza, ale na posterunku był Tomaszewski. Coraz lepiej poczynają gospodarze.

14. min. Gościniak starał się uciec obrońcom, lecz w polu karnym został zatrzymany wślizgiem.

12. min Zamieszanie w polu karnym i dwa rzuty rożne dla gospodarzy. Bez efektu.

7. min Bardzo nerwowy początek w wykonaniu Calisii. Wda prezentuje się lepiej, atakuje i często zamyka gospodarzy w ich polu karnym. Jednak defensywa pozostaje na razie bezbłędna.

1. min Zaczynają gospodarze

16:52 Witamy państwa na relacji live z pojedynku Calisia Kalisz - Wda Świecie. Sobota dla kibiców piłkarskich to prawdziwa uczta. Trwa właśnie spotkanie pomiędzy Lechem Poznań, a Legią Warszawa. O 18:15 Manchester United mierzy się z Manchesterem City, a już o 22 wielkie El Clasico pomiędzy Realem Madryt i FC Barceloną.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani