Dzień Dziecka w Szałem. Będą dmuchane zamki, bańki mydlane, gry i zabawy!

Ewelina Samulak-Andrzejczak
Ewelina Samulak-Andrzejczak
Dmuchane zamki, trampoliny, bańki mydlane, gry, zabawy i konkursy, czyli wszystko to co dzieci lubią najbardziej czekać będzie na najmłodszych nad zalewem w Szałem. Impreza z okazji Dnia Dziecka odbędzie się 3 czerwca. Wszystkie atrakcje są za darmo.

Zaproszenie na Dzień Dziecka w Szałem

Z okazji Dnia Dziecka w Szałem tradycyjnie zaplanowano wielki rodzinny piknik z atrakcjami dla najmłodszych. Impreza, która co roku przyciąga tłumy mieszkańców Kalisza i powiatu kaliskiego odbędzie się 3 czerwca o godzinie 15.00. Nie zabraknie wielu uwielbianych przez dzieci atrakcji, które dostępne będą za darmo. Oprócz tego odbędą się pokazy służb mundurowych, dostępny będzie też punkt poboru krwi.

Czytaj także:

Na scenie wystąpią: Szkoła Muzyczna Talent Studio, młodzież i zespoły z GOK w Opatówku, Fabryka Tańca Różańscy, Sieraszewski Dance Studio oraz Akademia Tańca Uniejewski.

Tak było podczas imprezy z okazji Dnia Dziecka w 2022 roku:

Tłumy bawiły się na festynie z okazji Dnia Dziecka w Szałem....

Na imprezę zapraszają prezydent Kalisza, burmistrz Opatówka i komendant miejski policji w Kaliszu.

ZOBACZ TAKŻE:

Rowerowe majowe. Organizują wyprawy rowerowe do kapliczek, a...

 Dzień dla bezpieczeństwa publicznego w byłym Zakładzie Karn...

Starosta Rejonu Kamienieckiego w Ukrainie podziękował kaliszanom za pomoc

Starosta Rejonu Kamienieckiego w Ukrainie podziękował kalisz...

Tydzień Bibliotek w Kaliszu, czyli 8 dni atrakcji

Tydzień Bibliotek w Kaliszu, czyli 8 dni atrakcji ZDJĘCIA

Warsztaty Terapii Zajęciowej po nowemu. Uroczyste otwarcie w...

Gmina Blizanów. 50-lecie odzyskania samodzielności parafii lipeckiej

Gmina Blizanów. 50-lecie odzyskania samodzielności parafii l...


Port Lotniczy Olsztyn-Mazury zmodernizował swoją infrastrukturę

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na kalisz.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie