Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Emeryci i Renciści z Brzezin świętowali jubileusz 15-lecia [FOTO]

BH
Emeryci i Renciści z Brzezin świętowali jubileusz 15-lecia
Emeryci i Renciści z Brzezin świętowali jubileusz 15-lecia Marta Wolarz
Jubileusz 15-lecia działalności świętuje Koło Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Brzezin. Od 2003 roku członkowie koła biorą czynny udział w uroczystościach gminnych, festynach, rajdach, organizują wyjazdy, integrują seniorów oraz aktywnie spędzają czas na emeryturze. Aktualnie brzezińskie koło liczy blisko 100 emerytów, rencistów i inwalidów.

W zorganizowanej z okazji jubileuszu uroczystości wziął udział starosta kaliski Krzysztof Nosal, który w imieniu własnym oraz władz powiatu złożył jubilatom podziękowania i wyrazy uznania za wysiłek i trud pracy wnoszonej w realizację wielu cennych inicjatyw na rzecz seniorów i społeczności lokalnej.

Jubileusz był okazją do uhonorowania na wniosek wójta gminy Krzysztofa Niedźwiedzkiego - Medalem Zasłużony dla Gminy Brzeziny - przewodniczącej koła Lucji Kowalczyk oraz skarbnik koła Janiny Paprockiej, które od 2003 roku działają w zarządzie i aktywizują środowisko emerytów i rencistów z terenu gminy Brzeziny. Dziękowano również sekretarz koła - Annie Chumieji za skrupulatne prowadzenie kroniki i spisywanie wszystkich ważnych wydarzeń z działalności organizacji.

Od 2003 roku członkowie koła biorą czynny udział w uroczystościach gminnych, festynach, rajdach, organizują wyjazdy, integrują seniorów oraz aktywnie spędzają czas na emeryturze. Aktualnie brzezińskie koło liczy blisko 100 emerytów, rencistów i inwalidów. Również brzeziński zarząd koła wraz z zarządem głównym Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów podziękował za dotychczasową współpracę wręczając specjalne listy gratulacyjne - staroście Krzysztofowi Nosalowi, wicestaroście Janowi Adamowi Kłyszowi, wójtowi gminy Brzeziny Krzysztofowi Niedźwiedzkiemu, zastępcy wójta gminy Zbigniewowi Słodowemu, przewodniczącemu Rady Gminy Karolowi Bakaczowi oraz dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury Przemysławowi Sułkowi.

Bartas Szymoniak, absolwent IV LO w Kaliszu, w utworze „Kocham wolność”

Dzień Dobry TVN

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Czy ubezpieczanie upraw zyskuje na popularności?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na kalisz.naszemiasto.pl Nasze Miasto