GKS Tychy - KKS Kalisz. Kaliszanie przegrali dopiero po dogrywce!

W Wałbrzychu KKS Kalisz rozegrał drugi tej zimy mecz sparingowy. Podopieczni trenera Bartosza Tarachulskiego przegrali 2:3, ale dopiero po dogrywce.

Pierwsza połowa starcia z pierwszoligowcem zakończyła się bezbramkowym remisem. Na dwa niecelne strzały tyszan z dystansu, kaliszanie odpowiedzieli dwoma celnymi uderzeniami, z którymi z trudem poradził sobie Kostrzewski.

W drugiej połowie GKS dwa razy obejmował prowadzenie, a KKS dwa razy doprowadził do wyrównania. Gole dla kaliskiej ekipy zdobyli Mateusz Wysokiński, który dobijał po rzucie karnym oraz testowany były zawodnik Termaliki Nieciecza, Czech Michal Bezpalec.

Trenerzy już przed meczem umówili się na 30-minutową dogrywkę i właśnie w dodatkowym czasie gry GKS zdobył trzecią bramkę. Dodajmy, że przy stanie 1:0 tyski bramkarz obronił rzut karny dwa razy, bo arbiter nakazał powtórkę. Pechowym strzelcem był niezawodny dotąd... Mateusz Gawlik.

GKS Tychy - KKS Kalisz 3:2 (2:2, 0:0)

Bramki: 1:0 Kacper Skibicki 55, 1:1 Mateusz Wysokiński 58, 2:1 Krzysztof Machowski 63, 2:2 Michal Bezpalec 84, 3:2 Mateusz Radecki 104.
KKS: Mateusz Górski - Wiktor Smoliński Mateusz Gawlik, Filip Kendzia - Nikodem Zawistowski, Mateusz Wysokiński, Adrian Łuszkiewicz, Kamil Koczy - Michał Borecki, Jakub Wilczyński, Nestor Gordillo.
KKS (od 60 minuty): Maciej Krakowiak - Jakub Głaz, Bartosz Gęsior, Kasjan Lipkowski - Wojciech Maroszek, Wiktor Staszak, zawodnik testowany, Daniel Kamiński - Michal Bezpalec, Piotr Giel, Bartłomiej Putno.