GKS Tychy - KKS Kalisz. Kaliszanie zremisowali z pierwszoligowcem FILM

Z lewej Robert Tunkiewicz (zdj. arch.)
Z lewej Robert Tunkiewicz (zdj. arch.) Mariusz Kurzajczyk
W Grodzisku Wielkopolskim odbył się kolejny sparing KKS-u Kalisz. Lider grupy II trzeciej ligi zremisował 1:1 z pierwszoligowym GKS-em Tychy.

Obydwie bramki padły w pierwszej połowie, Kaliszanie objęli prowadzenie już w 4. minucie po strzale Roberta Tunkiewicza. Rywale wyrównali jeszcze przed przerwą.

GKS Tychy – KKS Kalisz 1:1 (1:1)
0:1 Robert Tunkiewicz 4., 1:1 Łukasz Grzeszczyk 39.
KKS Kalisz: Kamil Kosut – Mateusz Mączyński, Mateusz Gawlik, Kacper Górski, Damian Ślesicki, Michał Borecki, Robert Tunkiewicz, Kamil Sabiłło, Daniel Kamiński, Fabian Hiszpański, Mateusz Żebrowski.