Husaria Kalisz zaliczyła świetny występ w Rabie Niżnej [FOTO]

AND
Husaria Kalisz wystąpiła w sobotę na zawodach w Rabie Niżnej. Kaliscy zawodnicy udanie zaprezentowali się w trzech kategoriach wiekowych: Mini-Żak (U11), Żak (U12) oraz Młodzik (U14).

Turniej w Rabie Niżnej w Małopolsce był bardzo mocno obsadzony, a Husaria Kalisz pokazała się z bardzo dobrej strony. Mini-Żaki zajęły wysokie 6. miejsce na 16 ekip, mimo kontuzji i konieczności grania jednym składem. Kaliscy młodzicy zajęli 4. lokatę, a niewiele zabrakło im do brązowego medalu.

Bezkonkurencyjne były za to kaliskie Żaki, ogrywając wszystkie ekipy na turnieju. Najmłodsi zawodnicy Husarii po ciężkim meczu finałowym z gospodarzami sięgnęli po złoty medal oraz puchar. Ogromne brawa należą się również dla Cypriana Kuczyńskiego, który został wybrany najlepszym zawodnikiem całego turnieju.