Jarota Jarocin - KKS Kalisz 3:3. Już nie mamy lidera FILM

Jarota Jarocin
KKS Kalisz tylko zremisował 3:3 w Jarocinie. W efekcie podopieczni trenera spadli na trzecie miejsce w tabeli.

Atutem KKS-u miała być szczelna defensywa i dobry bramkarz. Nie było tego widać w Jarocinie, gdzie kaliszanie stracili trzy bramki.
Pierwsza padła po kontrze gospodarzy, kiedy wszyscy zawodnicy KKS-u z pola przebywali na połowie Jaroty. Wyrównał w ostatniej minucie pierwszej połowy Andrzej Trubeha.
W drugiej części kaliszanie dwa razy obejmowali prowadzenie - po dośrodkowaniu w pola karne trafiali Mateusz Żebrowski i Mateusz Żytko, ale Jarota doprowadzał do wyrównania, za każdym razem strzałem z dystansu po ziemi.
KKS z 7 punktami spadł na trzecie miejsce w tabeli. Prowadzi z kompletem punktów Mieszko Gniezno przed KP Starograd.
Jarota Jarocin – KKS Kalisz 3:3 (1:1)
1:0 Mateusz Dunaj 22, 1:1 Andrzej Trubeha 45, 1:2 Mateusz Żebrowski 56, 2:2 Mateusz Dunaj 65, 2:3 Mateusz Żytko 71, 3:3 Szymon Piekarski 72..
KKS Kalisz: Józef Burta – Mateusz Żytko, Mateusz Żebrowski, Mateusz Mączyński, Robert Tunkiewicz (57 Sebastian Kaczyński), Michał Borecki, Marcin Radzewicz (62. Andrzej Kaszuba), Kacper Górski, Adrian Łuszkiewicz, Mikołaj Zawistowski (85. min Paweł Łydkowski), Andrzej Trubeha (77. Daniel Stanclik).
Jarota Jarocin: Sebastian Kmiecik – Jędrzej Ludwiczak, Marcin Maćkowiak, Igor Skowron, Mateusz Dunaj, Piotr Skokowski, Mikołaj Łopatka, Dawid Idzikowski, Szymon Piekarski, Szymon Komendziński, Szymon Gałczyński.