Kaliscy policjanci jednymi z najlepszych w wyciskaniu sztangi

AND
Przemysław Cieślak i Karol Janczak pobili rekordy życiowe.
Przemysław Cieślak i Karol Janczak pobili rekordy życiowe. Archiwum
Złoty i brązowy medal zdobyli reprezentanci Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu podczas XI Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w wyciskaniu sztangi leżąc.

Zawody odbyły się w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Wzięło w nich udział blisko stu przedstawicieli służb mundurowych: policji, służby więziennej, straży granicznej i straży pożarnej, a także pracownicy cywilni poszczególnych jednostek. Uczestnicy zawodów rywalizowali w 7 kategoriach wagowych. Policjanci z Kalisza zaprezentowali się bardzo dobrze i w klasyfikacji drużynowej zajęli V miejsce. Indywidualnie podczas zawodów pobili oni swoje rekordy życiowe! Przemysław Cieślak w kategorii do 93 kg z wynikiem 182,5 kg, zajął III miejsce, a Karol Janczak w kategorii do 120 kg wycisnął 220 kg i do Kalisza przywiózł z zawodów złoty medal.