Kaliszanie zdominowali Ogólnopolski Wyścig Kolarski Po Ziemi Konińskiej ZDJĘCIA

Kaliszanie zdominowali Ogólnopolski Wyścig Kolarski Po Ziemi Konińskiej
Kaliszanie zdominowali Ogólnopolski Wyścig Kolarski Po Ziemi Konińskiej KTK Kalisz
Kacper Gieryk zwyciężył, a Piotr Maślak był drugi w klasyfikacji generalnej XXVII Ogólnopolskiego Wyścigu Kolarskim Po Ziemi Konińskiej juniorów młodszych.

Reprezentanci Kaliskiego Towarzystwa Kolarskiego byli aktywni i zajmowali miejsca na podium od początku do końca zawodów. W prologu – jeździe indywidualnej na czas triumfował Piotr Maślak, drugi był Mateusz Olejnik, a szósty Kacper Gieryk.
Na I etapie - jeździe indywidualnej na czas 9,1 km pierwszy był Kacper Gieryk, drugi Piotr Maślak, zaś ósmy Mateusz Olejnik. Na drugim etapie - kryterium ulicznym na punkty zwyciężył Karol Matysiak, siódme miejsce zajął Piotr Maślak, a dziewiąte Kamil Dolak.
Na koniec na trzecim etapie drugi był Piotr Maślak, czwarty Kacper Gieryk, a dziewiąty Kamil Dolak .
Miejsca zawodników KTK w klasyfikacji końcowej: 1. Kacper Gieryk, 2. Piotr Maślak, 9.Kamil Dolak, 17.Mateusz Olejnik, 18.Karol Matysiak, 20.Adam Andrzejak, 21.Maciej Zalewski, 22.Łukasz Mikołajczyk, 25.Damian Pisula.

Na jednokołowym rowerze czują się jak ryby w wodzie. W Szanghaju odbyły się krajowe mistrzostwa w jeździe na monocyklach