Kaliszanka mistrzynią Polski masters w pływaniu

Andrzej Kurzyński
Justyna Barańska mistrzynią Polski masters w pływaniu
Justyna Barańska mistrzynią Polski masters w pływaniu Archiwum Justyny Barańskiej
Justyna Barańska, znakomita kaliska triathlonistka została mistrzynią Polski w pływaniu masters. Kaliszanka trzykrotnie stawała na podium zawodów, które odbyły się w Poznaniu.

Zimowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu Masters odbyły się w Poznaniu. W dwudniowej rywalizacji uczestniczyła kaliszanka Justyna Barańska, która podczas zawodów reprezentowała klub MUKS Zgierz. Kaliszanka startująca w kategorii 35-39 C Masters aż trzykrotnie stawała na podium. Na dystansie 400 metrów stylem dowolnym zdobyła brązowy medal. W wyścigu na 200 metrów stylem dowolnym zdobyła srebrny medal, a tytuł mistrzowski wywalczyła na dystansie 200 metrów stylem klasycznym.

Niewiele brakowało, a dorobek medalowy byłby jeszcze bardziej imponujący. Zawodniczka z Kalisza startowała jeszcze na 50 i 100 metrów stylem klasycznym i w obu wyścigach była czwarta.

Niecodzienna rekonstrukcja historyczna w Bolimowie z udziałe...