KKS 1925 Kalisz wygrywa 3:0 z Chemikiem w Policach FILM

Ariel Szydłowski (Chemik Police)
KKS 1925 Kalisz pokonał na wyjeździe beniaminka z Polic i przynajmniej do niedzieli utrzymał pozycję lidera trzeciej ligi.

Potyczka w Policach ułożyła się dla podopiecznych Ryszarda Wieczorka znakomicie. W 6 minucie bramkarz Chemika próbował wyrzucić piłkę, przejął ją Mateusz Żebrowski, który strzałem zza linii pola karnego zdobył gola. 10 minut później wystarczyły trzy podania, poczynając od Kamila Kosuta, żeby Sebastian Kaczyński podwyższył na 2:0. W końcówce "zebro" wykorzystał dziurawą obronę gospodarzy i ustalił wynik potyczki.
Mieszka Gniezno zwyciężył 4:1 w wyjazdowym meczy z Bałtykiem Koszalin i wyprzedza kaliszan o 1 punkt. KKS może spaść na trzecie miejsce, o ile dzisiaj Radunia Stężyca wygra u siebie z Kotwicą Kołobrzeg.
Chemik Police – KKS Kalisz 0:3 (0:2)
0:1 Mateusz Żebrowski 6., 0:2 Sebastian Kaczyński 16, 0:3 Mateusz Żebrowski 85.
KKS Kalisz: Kamil Kosut – Mateusz Gawlik, Mateusz Żebrowski, Mateusz Mączyński, Fabian Hiszpański (78. min Marcin Radzewicz), Michał Borecki (88. min Kacper Górski), Paweł Łydkowski, Sebastian Kaczyński (64. min Andrzej Trubeha), Adrian Łuszkiewicz, Mikołaj Zawistowski, Daniel Kamiński (75. min Robert Tunkiewicz)..

Chemik Police - KKS 1925 Kalisz 0:3