KKS Kalisz pokonał 2:1 rezerwy Pogoni Szczecin ZDJĘCIA

Po dramatycznym meczu KKS Kalisz pokonał 2:1 rezerwy Pogoni Szczecin. Gola na 2:1 zdobył w 93 minucie Ivan Gonzalez!

Przez pierwsze 10 minut obydwa zespoły były skoncentrowane na obronie, więc pierwszy strzał miejsce dopiero w 11 minucie. Jędrzej Grobelny wybił na róg piłkę po uderzeniu Ivana Gonzaleza, Po rogu piłka trafiła do Marcina Lisa, ten podał do Mateusza Żytki, a akcję zakończył celnym strzałem Mateusz Żebrowski. W 26 minucie Maciej Żurowski uderzył tuż nad kaliską bramką, a w rewanżu Żebrowski minimalnie chybił. W 42 minucie z główką strzelca poradził sobie bramkarz Pogoni.
W 59 minucie powinno być 2:0, ale kaliszanie trafili w poprzeczkę. Goście wyprowadzili kontrę, którą zakończyli wyrównującą bramka. W 73 min. mogło być 1:2, ale Wasiluk wygrał pojedynek z napastnikiem Pogoni. W konówce
kaliszanie przycisnęli/. W trzeciej minucie doliczonego czasu po kolejnej wrzutce w pole karne gości gola na wagę trzech punktów zdobył płaskim strzałem Ivan Gonzalez.
KKS Kalisz - Pogoń II Szczecin (1:0)
1:0 Mateusz Żebrowski 12, 1:1 Hubert Turski 59, 2:1 Ivan Gonzalez 90+3
KKS: Wasiluk - Żytko, Fiedosewicz, Lis, Palat (66 Owczarek) - Żebrowski, Hordiichuk, Trayanov (46 Gawlik), Tunkiewicz - Antkowiak, I. Gonzalez.