KKS Kalisz pokonał na własnym boisku Unię Solec Kujawski 3:2 [FOTO]

KKS Kalisz - Unia Solec 3:2
KKS Kalisz - Unia Solec 3:2 Mariusz Kurzajczyk
W meczu 31. kolejki III ligi KKS Kalisz zwyciężył na własnym boisku Unię Solec Kujawski, mimo że do przerwy przegrywał 1:2

Kaliszanie byli murowanym faworytem potyczki, więc kibice przecierali oczy, gdy w końcówce pierwszej połowy goście wyszli na prowadzenie. Wcześniej jednak bramkę dla gospodarzy zdobył Konrad Chojnacki, a wyrównał z rzutu karnego Jakub Kotarzewski. Pięć minut przed przerwą drugiego gola dla Unii zdobył po szybkiej kontrze Michał Smolarczyk.

W drugiej połowie kaliszanie dominowali na boisku i po kwadransie wyrównali. Idealnie w tempo zagrał piłkę Robert Tunkiewicz, a swoją drugą bramkę strzelił Chojnacki. Już w 66 minucie Rafał Jankowski poprawił z bliska na 3:2 i wyglądało na to, że na trzech trafieniach się nie skończy. Niestety, bramkarz Unii świetnie sobie poradził z dwoma celnym strzałami Tunkiewicza, a Błażej Ciesielski z bliska przestrzelił.

OBSZERNA GALERIA ZDJĘĆ Z MECZU KKS-UNIAKARINY ZACHARY

KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Unia Solec Kujawski 3:2 (1:2)
1:0 Konrad Chojnacki 17, 1:1 Jakub Kotarzewski 29, karny, 1:2 Michał Smolarczyk 40, 2:2 Konrad Chojnacki 60, 3:2 Rafał Jankowski 66.
Czerwona kartka (druga żółta): Damian Michalski (Unia, 56).
KKS: Oskar Pogorzelec - Jakub Staszak (74 Łukasz Maciejewski), Dominik Domagalski, Damian Matczak, Patryk Palat - Konrad Chojnacki, Robert Tunkiewicz, Rafał Jankowski, Stayko Stoychev (74 Patryk Kieliba), Miłosz Matuszewski (46 Błażej Ciesielski) - Christian Nnamani (.64 Łukasz Żegleń)