KKS Kalisz pokonał na wyjeździe Sokoła Ostróda. FILM

screen
W trzeciej kolejce drugiej ligi KKS Kalisz wygrał 2:0 na wyjeździe z Sokołem Ostróda. Obie bramki padły w pierwszej połowie.

KKS Kalisz pokonał na wyjeździe Sokoła Ostróda

W pierwszych minutach meczu więcej do powiedzenia mieli gospodarze, którzy zaatakowali, wypracowali dwa rzuty rożne, a w 18 minucie po raz pierwszy zagrozili kaliskiej bramce. Na szczęście z mocnym uderzeniem poradził sobie Maciej Krakowiak.

Potem do głosu doszedł KKS. Po składnej akcji celną główką popisał się Piotr Giel, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną. Potem ładnie uderzył Michał Borecki, lecz bramkarz Sokoła nie dał się zaskoczyć.

W 33 minucie ten sam piłkarz wykorzystał dogranie w pole karne i uderzeniem z woleja zdobył gola. W kocówce I połowy akcję rozpoczął Adrian Łuszkiewicz, piłka trafiła do Giela, który podwyższył prowadzenia gości na 2:0.

W drugiej połowie KKS uspokoił grę i czekał na gości, szukając swoich szans w kontratakach. Warto odnotować, w że 87. minucie celny strzał z rzutu wolnego oddał debiutujący w kaliskim zespole Hiszpan Toni Segura.

Sokół Ostróda – KKS Kalisz 0:2 (0:2)

0:1 Michał Borecki 33, 0:2 Piotr Giel 42.

Sokół Ostróda: Paweł Rabin – Jan Flak, Jan Klimek (90. Szymon Dowgiałło), Filip Dymerski, Ernest Dzięcioł (90. Kacper Podgórski) – Sebastian Rugowski, Dominik Stępień, Krystian Faltyński, Arturo Lías (61. Dominik Wasiak), Ernest Słupski (75. Michał Drabik) – Patryk Skórecki (61. Jakub Żyznowski).

KKS Kalisz: Maciej Krakowiak – Karol Smajdor, Filip Kendzia (83. Przemysław Stolc), Mateusz Gawlik, Mateusz Mączyński, Jakub Staszak – Bartłomiej Maćczak (65. Mateusz Majewski), Adrian Łuszkiewicz (65. Mateusz Wysokiński), Michał Borecki, Bartłomiej Putno (74. Kamil Koczy) – Piotr Giel (74. Toni Segura).

Widzisz wypadek? Coś cię zaniepokoiło? Chcesz się czymś pochwalić?

Pisz do nas na: [email protected]