18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

KKS Kalisz przegrał z Orłem

KKS Kalisz przegrał z Orłem Mroczeń 0:1. Kaliszanie nie wykorzystali rzutu karnego i sami stracili bramkę z jedenastki. Mariusz Kurzajczyk
KKS Kalisz przegrał na własnym boisku 0:1 z Orłem Mroczeń. Gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego, a potem stracili bramkę po strzale z 11 metrów.

W pierwszej połowie nie brakowało przede wszystkim niecelnych strzałów. Ciekawiej zrobiło się dopiero w 24 minucie. Po faulu na linii pola karnego, sędzia wskazał na "wapno", ale Marcin Lis strzelił wysoko nad poprzeczką. Chwilę potem Karol Gąszczakj znalazł się przed Adamem Dwornikiem, ale strzelił prosto w kaliskiego bramkarza.

Od 41 minuty KKS Kalisz przegrywał 0:1. Dwornik sfaulował w polu karnym Marcina Góreckiego, a najlepszy strzelec Orła nie zmarnował okazji i pewnie wykorzystał rzut karny.

Po przerwie kaliszanie praktycznie nie schodzili z połowy gości, ale to Orzeł miał kolejne okazje bramkowe. W 52 minucie Górecki znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem KKS Kalisz, ale Dwornik kapitalnie obronił. W 66 minucie drugą żółtą kartkę zobaczył Grzegorz Kuś, ale i tak to kaliszanie nadal atakowali.

W 63 minucie miała miejsce kontrowersyjna sytuacja. Po starciu z Dwornikiem upadł Gąszczak. Sędzia wyrzucił bramkarza KKS Kalisz z boiska i podyktował rzut karny. Po konsultacji ze swoim asystentem uznał, że zawodnik Orła symulował, więc odwołał jedenastkę i pokazał Gąszczakowi żółty kartonik, drugi raz, więc za chwilę wyciągnął czerwoną kartkę.

KKS Kalisz do końca meczu bił głową w mroczeński mur, ale bez rezultatu. Bliscy zmiany wyniku byli Gośliński, Poniatowski i Laluk.