KKS Kalisz strzelił pięć bramek w pierwszym w tym roku meczu

KKS Kalisz - Unia Solec Kujawski 5:1
KKS Kalisz - Unia Solec Kujawski 5:1 KKS Kalisz
W pierwszym zimowym meczu sparingowym KKS Kalisz rozgromił 5:1 trzecioligową Unię Solec Kujawski.

W środę, 25 stycznia KKS zagrał pierwszy mecz w tym roku. Na majkowskim Wembley wicelider drugiej ligi gładko pokonał beniaminka trzeciej ligi, mimo że do przerwy to goście prowadzili jedną bramką.

Dla kibiców ciekawostką może być fakt, że żadnej z pięciu bramek nie zdobyli czołowi strzelcy KKS-u - Néstor Gordillo (15 goli w lidze i w Pucharze Polski), Piotr Giel (10) oraz Mateusz Gawlik (7). Nie mogli, bo gdy padały bramki dla gospodarzy żadnego z nich nie było już na boisku...

KKS Kalisz - Unia Solec Kujawski 5:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Kamil Żylski 41., 1:1 Bartłomiej Putno 61., 2:1 Jakub Wilczyński 80., karny., 3:1 Jakub Wilczyński 84., 4:1 Wojciech Maroszek 85., 5:1 Kamil Koczy 90.
KKS I połowa: Maciej Krakowiak (30. min Michał Stefaniak) - Kasjan Lipkowski, Mateusz Gawlik, Bartosz Gęsior - Daniel Kamiński, zawodnik testowany, Adrian Łuszkiewicz, Nikodem Zawistowski - Nestor Gordillo, Wiktor Staszak, Piotr Giel.
KKS II połowa: Michał Stefaniak (60. min Mateusz Górski) - Wiktor Smoliński, Filip Kendzia, Jakub Głaz - Kamil Koczy, Mateusz Wysokiński, Michał Borecki, Wojciech Maroszek (68. min Szymon Bora) - Bartłomiej Putno, zawodnik testowany (81. min Wojciech Maroszek), Jakub Wilczyński.