KKS Kalisz w wyjazdowym meczu pokonał Kotwicę Kołobrzeg 4:2

Karina Zachara
KKS Włókniarz 1925 Kalisz w wyjazdowym meczu trzeciej ligi pokonał Kotwicę Kołobrzeg 4:2. Podopieczni trenera Piotra Morawskiego nadal zajmują piąte miejsce w tabeli

Mecz nie zaczął się dla kaliszan najlepiej, bo po kwadransie gry gola zdobyli gospodarze. Cztery minuty potem wyrównał Mateusz Gawlik, a w 30 minucie ten sam piłkarz zdobył drugiego gola dla swojej drużyny. Na 3:1 poprawił Rafał Jankowski, a wynik potyczki ustalił Błażej Ciesielski.

Tym samym KKS-iacy zrewanżowali się kołobrzeżanom za pechową porażkę z rundy jesiennej (0:1). To było szóste wyjazdowe zwycięstwo kaliszan.