KKS Kalisz wygrał 2:1 na wyjeździe z rezerwami Pogoni Szczecin

Hubert Antkowiak zdobył wyrównującego gola
Hubert Antkowiak zdobył wyrównującego gola Norbi Gałązka
KKS Kalisz pokonał na wyjeździe 2:1 Pogoń II Szczecin. To trzecia z rzędu ligowa wygrana podopiecznych Dariusza Marca.

Miejscowi, wzmocnieni kilkoma graczami z pierwszego zespołu, objęli prowadzenie po golu jednego z ekstraklasowych piłkarzy - Dawida Błanika w 4 minucie.
W 28 minucie kaliszanie wykorzystali błąd szczecińskiej defensywy i strzałem z bliska wyrównał Hubert Antkowiak. Jeszcze przed przerwą składną akcję kaliskiego zespołu celnym uderzeniem zakończył Robert Tunkiewicz.

Czołowe drużyny III ligi KP Starogard i Radunia Stężyca zremisowały swoje mecze, więc KKS zmniejszył dystans do nich do 6 punktów.

Pogoń II Szczecin – KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1:2 (1:2)
1:0 Dawid Błanik 4, 1:1 Hubert Antkowiak 28, 1:2 Robert Tunkiewicz 44.
KKS: Wasiluk – Palat, Gawlik, Żytko, Radzewicz – Żebrowski, Hordijczuk, Tunkiewicz, Kieliba – Ivan Vidal, Antkowiak.