KKS Kalisz wygrał 4:1 w Mroczeniu i jest w półfinale Okręgowego Pucharu Polski

KKS wygrał w Mroczeniu 4:1
KKS wygrał w Mroczeniu 4:1 KKS Kalisz
KKS Kalisz zwyciężył Orła Mroczeń 4:1, ale to nie był spacerek. Dwa gole kaliszanie zdobyli po 90 minutach gry.

KKS Kalisz męczył się ze znacznie niżej notowanym Orłem Mroczeń. Pierwszą bramkę w 8 minucie drugiej połowy zdobył Błażej Ciesielski, a na 0:2 poprawił Rafał Jankowski z rzutu karnego. W 69 minucie KKS-iacy stracili Marcina Lisa, który został usunięty z boiska za faul, a chwilę potem rzut karny dla gospodarzy wykorzystał Marcin Górecki.

Miejscowi do końca walczyli o wyrównanie i w końcówce dwukrotnie zostali skarceni przez KKS. Najpierw trafił Konrad Chojnacki, a w ostatnich sekundach Stayko Soychev.

Orzeł Mroczeń – KKS Kalisz 1:4 (0:0)
0:1 Błażej Ciesielski 53, 0:2 Rafał Jankowski 58 k, 1:2 Marcin Górecki 70 k, 1:3 Konrad Chojnacki 90+1, 1:4 Stayko Stoychev 90+4.
Orzeł Mroczeń: Rafał Peksa – Kamil Grądowoy, Wiktor Łuczak, Dariusz Luźniak, Bartosz Moś, Kamil Rabiega, Miłosz Jędrzejewski, Mariusz Bednarek, Rafał Janicki, Marcin Grądowy, Marcin Górecki
KKS Kalisz: Artur Melon – Dominik Domagalski, Mateusz Gawlik, Michał Grzesiek, Łukasz Grabowski, Stayko Stoychev, Konrad Chojnacki, Marcin Lis, Marcin Tomaszewski (60. Yuki Nemoto), Błażej Ciesielski (60. Patryk Palat), Rafał Jankowski (76. Jakub Budrowski)
Czerwone kartki: Marcin Lis (69, KKS Kalisz), Dariusz Luźniak (85, Orzeł Mroczeń, druga żółta)
Żółte kartki: Dariusz Luźniak, Kamil Grądowy (Orzeł Mroczeń) oraz Błażej Ciesielski, Rafał Jankowski, Konrad Chojnacki, Michał Grzesiek, Mateusz Gawlik (KKS Kalisz)