KKS Kalisz wygrał pierwszy mecz sparingowy. ZDJĘCIA, FILM

W pierwszym tego lata meczu sparingowym KKS Kalisz zagrał na wyjeździe z pierwszoligową Miedzią Legnica. Kaliszanie spisali się znakomicie, bo zwyciężyli 1:0!

KKS Kalisz wygrał pierwszy mecz sparingowy

Mecz Miedzi Legnica z KKS-em Kalisz nie był pasjonującym widowiskiem. Nieco lepsze wrażenie sprawiali pierwszoligowcy, którzy jednak mieli problemy ze stworzeniem sytuacji bramkowej. Kaliszanie grali bez kompleksów, nie murując wcale własnej bramki.

Jedyny gol padł w 82 minucie. Wysoki pressing KKS-iaków sprawił, że obrońcy Miedzi próbowali na oślep wybić piłkę z własnego pola karnego. Futbolówka trafiła pod nogi Bartłomieja Putno, który bez namysłu oddał celny i skuteczny strzał.

Miedź Legnica - KKS Kalisz 0:1 (0:0)
0:1 Bartłomiej Putno 82.
Skład KKS-u Kalisz
I połowa: Krakowiak - zawodnik testowany, Gawlik, Żytko - zawodnik testowany, Łuszkiewicz, zawodnik testowany, Mączyński - Koczy, Majewski, Radzewicz.
II połowa: Czajor - Waleńcik, Kendzia, Smoliński - Zawistowski, Borecki, Kamiński, Staszak - zawodnik testowany, Maćczak, Putno.

Harmonogram sparingów

• 14 lipca (środa), godz. 18:00, Łódź: ŁKS Łódź (Fortuna 1. liga) – KKS Kalisz
  • 17 lipca (sobota), godz. 12:00, Kalisz: KKS Kalisz – Górnik Polkowice (Fortuna 1. liga)
  • 21 lipca (środa), godz. 18:00, Kalisz: KKS Kalisz – Elana Toruń (III liga gr. 2)
  • 24 lipca (sobota), godz. 12:00, Kruszwica: KKS Kalisz – Chojniczanka Chojnice (eWinner 2. liga)
  • 24 lipca (sobota), godz. 16:00, Kleczew: Sokół Kleczew (III liga gr. 2) – KKS Kalisz
  • 1 sierpnia (niedziela), godz. 11:00, Kalisz: KKS Kalisz – Polonia Środa Wielkopolska (III liga gr. 2).

Widzisz wypadek? Coś cię zaniepokoiło? Chcesz się czymś pochwalić?

Pisz do nas na: [email protected]