KKS Kalisz wygrał pierwszy mecz w tym sezonie. Podopieczni Dariusza Marca pokonali 1:0 na wyjeździe Jarotę Jarocin

Jarota Jarocin - KKS Kalisz 0:1
Jarota Jarocin - KKS Kalisz 0:1 KKS Kalisz
Nowy trener KKS-u Kalisz Dariusz Marzec udanie zadebiutował. Jego podopieczni zwyciężyli w Jarocinie 1:0

Jedyna bramka padła w 62 minucie, a strzelcem był wychowanek... Jaroty Hubert Antkowiak. Po długim podaniu od Tomasza Owczarka, gracz KKS-u wygrał pojedynek główkowy z obrońcą i pokonał Mateusza Filipowiaka.

W pierwszej połowie gole mogli zdobyć Mateusz Stefaniak i Mateusz Żebrowski. Po strzale tego pierwszego piłkę z bramki wybił obrońca Jaroty, a Żebrowski trafił w słupek. To było pierwsze zwycięstwo KKS-u w tym sezonie i pierwsza porażka Jaroty.

Jarota Jarocin – KKS Kalisz 0:1 (0:0)
0:1 Hubert Antkowiak 62.
Czerwona kartka: Łukasz Żegleń (80. min, za niesportowe zachowanie, KKS Kalisz)
Jarota Jarocin: Mateusz Filipowiak – Marcin Banaszak, Radosław Barabasz, Jakub Czapliński (74. Jędrzej Ludwiczak), Igor Skowron, Mateusz Dunaj, Mateusz Molewski, Piotr Skokowski, Mikołaj Łopatka, Szymon Piekarski (66. Daniel Tomaszewski), Jakub Nowak
KKS Kalisz: Adam Wasiluk – Patryk Palat, Mateusz Żytko, Mateusz Gawlik, Tomasz Owczarek, Pavlo Hordiichuk, Mateusz Żebrowski, Marcin Radzewicz (60. Damian Warchoł), Mateusz Stefaniak (60. Krzysztof Krysztofowicz), Hubert Antkowiak (87. Dominik Domagalski), Łukaz Żegleń