KKS Kalisz wygrał z Sokołem w Kleczewie 2:1

Rafał Jankowski trafił na 2:1 z rzutu wolnego
Rafał Jankowski trafił na 2:1 z rzutu wolnego KKS Kalisz
Po trzech meczach bez zwycięstwa KKS Kalisz triumfował w Kleczewie 2:1 (1:1). Tym samym podtrzymał kapitalną passę, bowiem jak dotąd wszystkie mecze z Sokołem kończyły się wygraną kaliszan

Prowadzenie dla KKS-u Kalisz zdobył w 6. minucie Jakub Budrowski, dla którego był to pierwszy gol w zespole seniorów. Już 8 minut potem wyrównał niezawodny Łukasz Cichos. W 82 minucie najlepszy strzelec KKS-u Rafał Jankowski po raz kolejny pokazał, że potrafi egzekwować rzuty wolne (w rundzie wiosennej w ten sposób zdobył trzy gole). Strzałem w długi róg kompletnie zaskoczył kleczewskiego golkipera.

W tabeli drugiej grupy III ligi KKS Kalisz awansował na siódme miejsce i ma punkt straty do Sokoła, ale tylko o punkt więcej od GKS Przodkowo, który jutro gra w Manowie.

Wyniki innych spotkań, które się zakończyły. Warto zwrócić uwagę na porażki na porażki pierwszego w tabeli Lecha II i trzeciego Bałtyku:
Świt Skolwin (Szczecin) Vineta Wolin 3-0
Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń II Szczecin 3-1
Elana Toruń - Lech II Poznań 5-3
Bałtyk Gdynia - KS Chwaszczyno 0-1
Chemik Bydgoszcz - Jarota Jarocin 1-5
Górnik Konin - Wda Świecie 3-2