KKS Kalisz zremisował w Kluczborku po dwóch rzutach karnych

MKS Kluczbork - KKS Kalisz 1:1
MKS Kluczbork - KKS Kalisz 1:1 MKS Kluczbork
W kolejnym meczu sparingowym KKS Kalisz zremisował 1:1 z pierwszoligowym MKS-em Kluczbork. Obydwie bramki padły z rzutów karnych.

W sumie sędzia podyktował trzy jedenastki, ale w 10 minucie rzutu karnego nie wykorzystał Tomasza Chałas, który trafił w słupek. Potem obrońcy MKS-u nieprawidłowo zatrzymali Rafała Jankowskiego, który osobiście wymierzył sprawiedliwość, strzelając tuż przy słupku. Wcześniej dokładnym prostopadłym podaniem popisał się Łukasz Grabowski.

W 80. minucie meczu także z "wapna" wyrównał Rafał Niziołek, a faulował Ciesielski.

MKS Kluczbork – KKS Kalisz 1:1 (0:1)
0:1 Rafał Jankowski 34. min (k.), 1:1 Rafał Niziołek 80. min (k.)
MKS Kluczbork: Grzegorz Wnuk (46 Wojciech Kaczmarek) – Adam Orłowicz (80 Kamil Nitkiewicz), Paweł Gierak (30 Łukasz Ganowicz, 60 Bartosz Brodziński), Edgaras Žarskis (80 Paweł Gierak), Kamil Nitkiewicz (40 Piotr Kwaśniewski) – Jakub Skoczylas (46 Dominik Kościelniak), Sebastian Deja (60 Rafał Niziołek), Robert Tunkiewicz (60 Krzysztof Bodziony), Paweł Kubiak (70 Jakub Skoczylas) – Michał Kojder (60 Maciej Kowalczyk), Tomasz Chałas (55 Tomasz Swędrowski).
KKS Kalisz: Jędrzej Dorynek – Dominik Domagalski (60. zawodnik testowany), Damian Czech (30. Michał Grzesiek), Mateusz Gawlik, Łukasz Grabowski (46. zawodnik testowany), Ivelin Kostov (46. Błażej Ciesielski), Marcin Lis (30. Stayko Stoychev), zawodnik testowany, zawodnik testowany (46. Marcin Tomaszewski), zawodnik testowany (30. zawodnik testowany), Rafał Jankowski.