KKS Kalisz zremisował z pierwszoligową Odrą Opole 3:3

KKS Kalisz rozegrał kolejny mecz sparingowy. Tym razem wyjazdowym rywalem kaliszan była pierwszoligowa Odra Opole, a mecz zakończył się remisem 3:3.

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando KKS Kalisz, który prowadził 3:0! Gospodarze stracili bramki po strzałach Andrzeja Kaszuby i Roberta Tunkiewicza oraz trafieniu samobójczym.

Po przerwie pierwszoligowcy odrobili straty i mecz zakończył się remisem 3;3. Gole dla Odry zdobyli: junior Michał Surzyn, Adam Żak i Marcel Sluga.

Odra Opole - KKS Kalisz 3:3 (0:3)
Bramki: 0:1 Andrzej Kaszuba 11, 0:2 Marcin Janus, samobójcza 16, 0:3 Robert Tunkiewicz 21, 1:3 Michał Surzyn 56,
2:3 Adam Żak 72, 3:3 Marcel Sluga 76..
Odra Opole - KKS Kalisz 3-3.
KKS (I połowa): Maciej Krakowiak - Kamil Sabiłło, Mateusz Żytko, Mateusz Gawlik, Mateusz Mączyński, Daniel Kamiński - zawodnik testowany, Andrzej Kaszuba, Tomasz Hołota, Robert Tunkiewicz - Bartłomiej Maćczak.
KKS Kalisz (II połowa): zawodnik testowany - Romans Mickievics, Wiktor Smoliński, Bartosz Waleńcik, Marcin Radzewicz, Mikołaj Zawistowski - Nikodem Zawistowski, Adrian Łuszkiewicz, Michał Borecki, Jakub Chojnowski - Mateusz Majewski.