Kolarze KTK Kalisz wygrali klasyfikację klubową Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików na torze ZDJĘCIA

Kolarze KTK Kalisz wygrali klasyfikację klubową Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików na torze KTK Kalisz
Reprezentanci Kaliskiego Towarzystwa Kolarskiego wygrali klasyfikację klubową Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików na torze. We Wrocławiu zawodnicy trenowani przez Jakuba Dąbrowskiego zdobyli 6 medali - 2 złote, 2 srebrne i 2 brązowe.

W wyścigu na 200 m ze startu zatrzymanego 2. był Stanisław Kowalski, 3. Jan Gadera, a 4. Joachim Adamcio. W sprincie triumfował Jan Gadera, 4. był Stanisław Kowalski, a 8. Kacper Molski.
Kaliszanie w składzie - Kacper Molski, Jan Gadera, Stanisław Kowalski, Wiktor Gałdyn wygrali wyścig 2000 m drużynowo. Na koniec w wyścigu punktowym 2. był Stanisław Kowalski, 3. Jan Gadera, 7. Wiktor Gałdyn i 10.Kacper Molski

„Apdejt”, „sweet focia”, „plażing”. Czym są językowe meteory?