Kruk Gym. Kaliszanie siedem razy stawali na podium ogólnopolskiego turnieju w brazylijskim jiu jitsu. ZDJĘCIA

W Opolu odbył się ogólnopolskie turniej w brazylijskim jiu jitsu. Znakomicie spisali się w im reprezentanci Kaliskiego Centrum Sportowego Kruk Gym, podopieczni trenera Mateusza Chamnego.

Zawodnicy Kruk Gym w komplecie zdobyli medale, startując w formułach Gi (w kimonach) i NO GI (w raschgardach). Złoto zdobyli: Julia Milołajczak w NO GI 61,5kg, Patryk Bocianowski w NO GI 73,5 kg i Kondrad Ratajczyk w NO GI 67,5 kg. Na drugim miejscu podium stanęli: Tomasz Haczyński w GI 79,5 kg i Mateusz Chamny w GI 85,5 kg. Z kolei brązowe krążki wywalczyli: Mateusz Chamny w NO GI 85,5 kg i Kacper Orczyk w NO GI 67,5 kg.
Jednocześnie ekipa Kruk Gym zajęła drużynowo trzecie miejsce.