Mistrzostwa Polski w brazylijskim jiu jitsu. 23 medale MMA Tornado Kalisz! ZDJĘCIA

23 medale MMA Tornado Kalisz w Mosinie
23 medale MMA Tornado Kalisz w Mosinie MMA Tornado
W Mosinie koło Poznania odbyły się Mistrzostwa Polski dzieci i młodzieży Invictus w brazylijskim jiu jitsu. Znakomicie spisali się reprezentanci MMA Tornado Kalisz, którzy w sumie wywalczyli aż 23 krążki

W zawodach wystartowało 17 zawodniczek i zawodników MMA Tornado Kalisz. Młodzi Kaliszanie, rywalizując w kategoriach walki w GI (kimonie) i NO GI, zdobyli 9 medali złotych, 6 srebrnych i 8 brązowych. Dzięki temu MMA Tornado zajęło drugie miejsce w klasyfikacji medalowej klubów i tytuł drużynowego wicemistrza Polski dzieci i młodzieży w BJJ Invictus 2019!
Medale dla Kalisza zdobyli:
Małgorzata Lisok - 1 miejsce walki w GI i 1 miejsce No GI w kat.9-10 lat poniżej 40 kg.
Zosia Kołacińska - 1 miejsce walki w GI i 2 miejsce NO GI w kat.13-14 lat powyżej 55 kg.
Daria Grodzińska- 1 miejsce GI i NO GI kat. 7-8 lat powyżej 35 kg.
Szymon Ratajczak - 1 miejsce w NO GI i 2 miejsce w GI 9-10 lat poniżej 40 kg.
Mateusz Dostał - 2 miejsce w GI i NO GI 9-10 lat doj 29 kg.
Marco Wypych - 3 miejsce w NO GI 9-10 lat do 33 kg.
Olivier Skóra - 2 miejsce w NO Gi 11-12 lat do 32 kg.
Mateusz Gożdzicki - 3 miejsce w NO GI 11-12 lat powyżej 50 kg.
Jakub Haładyn - 3 miejsce w NO GI 13-14 lat powyżej 54 kg.
Cezary Krzywański -3 miejsce w NO GI 9-10 lat powyżej 41 kg.
Antoni Krzywański - 3 miejsce w NO GI 9-10 lat powyżej 41 kg.
Jakub Ubycha -1 miejsce w NO GI i 2 miejsce w GI kat.ciężka juniorów młodszych.
Jakub Lenartowski - 3 miejsca w NO GI kat.ciężka juniorów młodszych.
Arek Jarych -3 miejsce w GI i NO GI kat.ciężka juniorów młodszych.
Wiktor Cegła - 1 miejsce w GI i NO GI kat.ciężka juniorów.
W zawodach startowali jeszcze Piotr Kempa i Wiktor Marczak, ale ostatecznie przegrali na punkty swoje starcia na macie.