Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym. Złoto i srebro kaliszan w jeździe na czas! ZDJĘCIA

Mistrzostwa Polski juniorów młodszych w kolarstwie szosowym. Złoto i srebro kaliszan w jeździe na czas! KTK Kalisz
Znakomicie spisali się podczas Mistrzostw Polski juniorów młodszych w kolarstwie szosowym reprezentanci Kaliskiego Towarzystwa Kolarskiego. Podopieczni trenera Krzysztofa Dąbrowskiego zdobyli złoty i srebrny medal w jeździe indywidualnej na czas.

W imprezie odbywającej się w Strzelcach Krajeńskich w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Anna Długaś przejechała 10 km w czasie 15:15.60. Kaliszanka zdobyła złoto, wyprzedzając następną zawodniczkę o ponad 2 sekundy. Czwarte miejsce zajęła jej klubowa koleżanka Roksana Pasternak (15:34.28).
Natomiast dwie sekundy dzieliły Kacpra Gieryka od złota. Zawodnik KTK Kalisz był drugi z czasem 13:19.76. Dziś młodzi kolarze kolarze rywalizować będą w wyścigach ze startu wspólnego.
Juniorska mistrzyni świata i Europy w skoku wzwyż zachwyca niezwykłą urodą. Ukrainka jest wielkim talentem