Moje życie to ciągła walka. Podaruj 1%

Materiał informacyjny FUNDACJI "BREAD OF LIFE"
Neuroblastoma to bardzo złośliwy nowotwór dziecięcy, który wymaga wytoczenia najcięższych dział! Michalinka jest po ciężkiej operacji, chemioterapii, obecnie w trakcie radioterapii a przed nią immunoterapia! Po każdym z tych etapów nastąpi tłumaczenie dokumentów, które są potrzebne do leczenia w USA.

Ostatnim etapem leczenia będzie natomiast szczepionka przeciw wznowie Neuroblastomy w klinice w Nowym Jorku, która ma pobudzić organizm Michalinki do wytwarzania przeciwciał już do końca życia. To znaczy, że jeśli w organizmie pojawią się komórki nowotworowe, zostaną automatyczne zniszczone, co jeszcze bardziej zmniejszy ryzyko nawrotu raka! Niestety według wstępnych informacji taka szczepionka kosztuje ponad milion złotych…

Obecnie czekamy na szczegółową wycenę.

Prosimy, poznaj naszą historię i pomóż nam, abyśmy mogli dalej walczyć i ratować Michalinkę!

Troszkę o Michalince

Mam 4,5 roku i na moje życie udało mi się uzbierać 1 mln zł. To jest cena za szczepionkę anty-neuroblastoma podawaną tylko w klinice w Nowym Jorku w USA.

Gdy miałam 2 lata rak zabrał mi mamę i od tego czasu wychowuje mnie tata z pomocą babci. Zaraz po Wigilii 25.XII.2019 długo bolał mnie brzuch i tata zabrał mnie do szpitala gdzie po badaniach okazało się, że mam dużego guza w brzuszku-tego samego dnia na sygnale zawieziono nas do Poznania na oddział onkologii dziecięcej. Tam po wnikliwych badaniach Pan doktor powiedział mojemu tacie że to rak neuroblastoma IV stopień – najgorszy z możliwych i daje mi tylko 15% na przeżycie. Pani na oddziale powiedziała tacie, że za wielką wodą w USA jest szczepionka, która się nazywa anty-neuroblastoma która jest tylko dostępna w USA tam gdzie Pan ze śmiesznymi włosami był prezydentem.

Tata się bardzo ucieszył, aż skakał z radości, ale trzeba na nią uzbierać dużo pieniążków których nie mieliśmy. Udało się zebrać ponad 1 milion złotych, abym żyła- dzięki wsparciu dobrych ludzi.

Szczepionka ma za zadanie zmusić mój organizm do wytwarzania przeciwciał (takich żołnierzy), które w razie powrotu tego wstrętnego łobuza będą niszczyć komórki rakowe. To jest ogromna szansa dla mnie by zostać tu na ziemi z tatą a nie tam na górze z mamą – choć za nią tęsknię. Po podaniu szczepionki będę musiała być pod stałą kontrolą lekarzy w Polsce. Czekają mnie liczne wyjazdy do kliniki.

Na ten moment jest przetłumaczona na język angielski historia leczenia szpitalnego po podaniu chemii oraz po przeszczepie komórek macierzystych. Teraz rozpoczęła się radioterapia. Po radioterapii kolejne badania i znów trzeba przetłumaczyć kartę leczenia, następnie immunoterapia. Skompletowane dokumenty wysyłamy do Nowego Jorku. Zwracam się z prośbą o wsparcie mojego leczenia, przekazania 1% podatku na moje leczenie za pośrednictwem Fundacji Bread of life, które będzie długotrwałe. To proste specjalnie dla Ciebie tata przygotował program do rozliczenia PIT możesz go rozliczyć tutaj on line prosto bez wychodzenia z domu. W celu szczegółowym znajduje się moje imię i nazwisko.

https://www.e-pity.pl/pity-2020/akcja-e-life-jeden-procent-2021-KRS-0000268931

Gdybyś jednak chciał, samemu wypełnić PIT nie zapomnij o numerze KRS 0000268931 z dopiskiem w celu szczegółowym dla Michaliny Grali.

Konto do wpłat na leczenie Michaliny:
Konto – Fundacja Bread of Life ul.Srodmiejska 24a, Kalisz
40 1090 1346 0000 0001 1420 0591 z dopiskiem "Michalina Grala"

Dziękuję za wsparcie

Tu podaj tekst alternatywny

Dodaj ogłoszenie