Na inaugurację rozgrywek III ligi KKS Kalisz wygrał 4:0 w Nowym Stawie! WIDEO

W pierwszej kolejce sezonu 2019/20 KKS 1925 Kalisz pokonał na wyjeździe Grom Nowy Staw 4:0.

Mecz beniaminka i faworyta przebiegał zgodnie z oczekiwaniami - kaliszanie atakowali, a miejscowi liczyli na kontrę. Do przerwy było tylko 0:1, po tym jak Mateusz Żebrowski wykorzystał prostopadłe podanie. W linii ataku grał jedynie Andrzej Trubeha, który niczym się nie wyróżniał.
Po przerwie Żebrowski znów trafi, po akcji Marcina Radzewicza, a chwilę potem trener Ryszard Wieczorek zamienił Trubehę na Sebastiana Kaczyńskiego. Trafił w 10, bowiem zmiennik wpisał się na listę strzelców już po 4 minutach. Na 0:4 w zamieszaniu podbramkowym poprawił kolejny zmiennik Andrzej Kaszuba

Grom Nowy Staw - KKS 1925 Kalisz 0:4 (0:1)
Bramki: 0:1 Mateusz Żebrowski 32, 0:2 Mateusz Żebrowski 63, 0:3 Sebastian Kaczyński 69, 0:4 Andrzej Kaszuba 78.
KKS: Józef Burta - Mikołaj Zawistowski, Mateusz Gawlik, Kacper Górski, Mateusz Mączyński - Mateusz Żebrowski, Adrian Łuszkiewicz, Michał Borecki, Marcin Radzewicz (74 Damian Poliński), Robert Tunkiewicz (56 Andrzej Kaszuba) - Andrzej Trubeha (65 Sebastian Kaczyński)

Ławka rezerwowych: Patryk Pawela, Damian Ślesicki, Damian Poliński, Nikodem Zawistowski,