Najmłodsze kaliskie szachistki spisały się znakomicie w ogólnopolskim turnieju w Kościelcu [FOTO]

Reprezentanci KTS Kalisz na turnieju feryjnym w Kościelcu
Reprezentanci KTS Kalisz na turnieju feryjnym w Kościelcu Magdalena Jeziorska
Najmłodsze kaliskie szachistki spisały się znakomicie w ogólnopolskim turnieju w Kościelcu. Nas podium stanęła Anna Jeziorska

W II Ogólnopolskim Turnieju Szachowym o Mistrzostwo Gminy Kościelec wzięli udział reprezentanci Kaliskiego Towarzystwa Szachowego .

W grupie A zwyciężył Dawid Niekraś (ASSz Lipno Stęszew), a najwyżej spośród kaliskich zawodników sklasyfikowany został Paweł Piekielny (20 miejsce). Pozostałe miejsca szachistów KTS Kalisz: Szymon Skurniak (35 miejsce), Ewa Barwińska (48 miejsce) i Zuzanna Jędrzejewska (59 miejsce).

W grupie „B” najlepszy był Gracjan Bromirski (MKS EMDEK Bydgoszcz). Zuzanna Solarek zajęła 17 miejsce, a Julia Skurniak 34 miejsce (obie KTS Kalisz).

W grupie „C” Anna Jeziorska (Kalisz) zajęła II miejsce wśród dziewczynek, zaś Emilia Jeziorska (KTS Kalisz) w tej samej klasyfikacji zajęła IV miejsce. Triumfował Jędrzej Bąk (NASZACH Nowy Tomyśl).