Nauczyciel na medal. Nasze kandydatki zajęły miejsca 7, 8 i 17! [FOTO]

Elżbieta Bielewicz
Zakończył się etap wojewódzki plebiscytu Nauczyciel na medal!
Zakończył się etap wojewódzki plebiscytu Nauczyciel na medal! Polska Press
Znamy już laureatów wojewódzkiego etapu plebiscytu „Nauczyciel na Medal”. Głosowanie zakończyło się o godzinie 22.00. Nasze laureatki znalazły się w pierwszej dwudziestce. To bardzo dobry wynik!

W kategorii klas I – III miasto i powiat kaliski reprezentowała Mirosława SELIGA ze Szkoły Podstawowej Sióstr Nazaretanek w Kaliszu. Jej wynik to 1016 głosów i 7. miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej.

W kategorii klasy IV – VII i Gimnazja nasza powiatowa laureatka – Sylwia BARANOWSKA ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 19, otrzymała 780 głosów i zajęła 8. miejsce.

W kategorii szkoły ponadgimnazjalne Joanna GÓRSKA - WILK z Zespołu Szkół Technicznych w Kaliszu zajęła 17. miejsce z 343 głosami.

Gratulujemy!

Laureaci odbiorą medale i nagrody z rąk wojewody Zbigniewa Hoffmanna podczas Wielkopolskiego Kongresu Edukacyjnego, który odbędzie się na początku grudnia. Zaproszenie na kongres otrzymają laureaci z Poznania i każdego powiatu.
Na nauczycieli i ich uczniów czekają atrakcyjne nagrody.

Nauczyciele, którzy zwyciężyli w wojewódzkim finale plebiscytu zdobędą także dodatkowe nagrody dla szkół i swoich uczniów: zestaw atrakcyjnych książek dla biblioteki szkolnej i wycieczki dla klasy.

Laureaci etapu wojewódzkiego:

W kategorii klas I – III wygrała Agnieszka Spirydow z Wyrzyska ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Wielkopolskich zdobywając 3079 głosów.

W kategorii klasy IV – VII najwięcej głosów – 2553 zdobył Krzysztof Pyrzyk ze Środy Wielkopolskiej z Gimnazjum Keglik.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych wygrała Ewa Genge-Korpik z Pniew, z Liceum Ogólnokształcącego Sióstr Urszulanek SJK.

Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie