Odnowiona Biedronka w Kaliszu zaprasza

Artykuł sponsorowany Jeronimo Martins Polska
Swoje drzwi ponownie otworzy sklep sieci Biedronka w Kaliszu. Z tej okazji przygotowano ciekawe promocje na wybrane produkty, które przywitają wszystkich już o 6:00 w najbliższy wtorek, 1 grudnia. Jak zmienia się oblicze popularnego sklepu?

Biedronka bardziej ekologiczna

Placówka przy ul. Konopnickiej 33 została wyremontowana zgodnie z konceptem 2.0 - to innowacyjny sposób projektowania, który wprowadziła Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci sklepów Biedronka.

Oznacza to zastosowanie zaawansowanych, ekologicznych rozwiązań, dla przykładu: oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze, wykorzystujące gazy przyjazne dla środowiska, takie jak naturalne CO2 („clean technology”), a w przypadku chłodziarek, zamrażarek i komór mroźniczych – gaz propan.

Ale to nie wszystko, w nowej wersji sklepu klientów przywita przyjazne dla oka wnętrze w kolorze antracytu, które podkreśli powiększoną powierzchnię placówki. Dodatkowo placówka dysponuje 49 miejscami parkingowymi oraz 1 miejscem parkingowymi dla osób niepełnosprawnych. Większa przestrzeń wpłynęła na modernizację linii kas, już od wtorku odwiedzający będą obsługiwani w 4 kasach tradycyjnych oraz 3 kasach samoobsługowych, które pozwolą na sprawniejsze finalizowanie zakupów.

Świeżoznawcy witają atrakcyjnymi cenami

Na klientów zmodernizowanego sklepu czekają specjalne oferty: od otwarcia we wtorek do soboty (30 listopada – 5 grudnia) lub do wyczerpania zapasów, wybrane artykuły można otrzymać 50 procent taniej przy zakupie dwóch sztuk na jednym paragonie. Odwiedzający będą mieli okazję do znalezienia dodatkowych promocji na półkach z towarami, kierownictwo sklepu zapewnia, że będą to atrakcyjne rabaty.

Zespół Świeżoznawców wita w ulepszonej Biedronce. Staramy się, by każda wizyta w niej była świeżym doświadczeniem. Niezależnie, czy na chwilę, czy na dłużej. Mamy nadzieję, że zakupy w naszym sklepie będą prawdziwą przyjemnością! - Zespół Biedronki w Kaliszu przy ulicy Konopnickiej 33

Godziny otwarcia sklepu w Kaliszu Przy ulicy Konopnickiej 33 to 6:00 do 23:30 od poniedziałku do soboty, natomiast w każdą niedzielę handlową od godz. 7:00 do 21:00.

Dodaj ogłoszenie