Parapływackie Grand Prix Polski. Sukcesy zawodników Startu Kalisz. ZDJĘCIA

W dniach 11-12 września 2021 r. w Częstochowie rozegrane zostały X Ogólnopolskie Integracyjne Zawody Pływackie będące jednocześnie III Rundą Parapływackiego Grand Prix Polski. Pięcioosobowa reprezentacja Klubu Sportowego Niepełnosprawnych Start Kalisz jak zwykle potwierdziła przynależność do krajowej elity plasując się w swoich startach indywidualnych na czołowych pozycjach.

Parapływackie Grand Prix Polski. Sukcesy zawodników Startu Kalisz

Na położonej nieopodal Jasnej Góry pływalni „Sienkiewicz” sezon zainaugurowało blisko 100 zawodników z 19 klubów. W klasyfikacji punktowej za dwa starty w swoich grupach startowych na drugim stopniu podium stanęli Maja Karpisiewicz S8 i Szymon Łachowski S7. Trzecią pozycję zajęła i zdobyła brązowy medal Alicja Piec w grupie S9.

50m stylem dowolnym 0:53.73

Zarząd Klubu Sportowego Niepełnosprawnych Start Kalisz dziękuje Urzędowi Miejskiemu Miasta Kalisz, Polskiemu Związkowi Sportu Niepełnosprawnych „Start” oraz Miejskiemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej w Kaliszu za przekazanie środków finansowych umożliwiających przygotowania i udział w zawodach . Zaprasza też dzieci z orzeczeniami o niepełnosprawności do udziału w swoich zajęciach.

Widzisz wypadek? Coś cię zaniepokoiło? Chcesz się czymś pochwalić?

Pisz do nas na: [email protected]